تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۲ اسفند ۹۵.::. ساعت : ۹:۵۲ ب.ظ
فاقددیدگاه
معاون فرماندار چالوس:

نوسان قیمت گوشت باید کنترل شود

معاون فرماندار چالوس گفت: قیمت گوشت در بازار نوسان زیادی دارد که اتحادیه قصابان باید ویژه مد نظر قرار گیرد و این مشکل برطرف شود.

به گزارش چالوس ما، حمید محمدی فیروز عصر یکشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار چالوس با اشاره به نزدیکی ایام نوروز اظهار کرد: در این ایام باقیمانده تا سال جدید بازرسی بازار باید جدی‌تر بوده حضور مسئولان و ناظران بیشتر باشد تا به مردم اجحاف نشود.

وی افزود: برخی سودجویان در صدد فشار به مردم و سو استفاده از فضای به وجود آمده هستند که لازم است دستگاه‌های نظارتی بیش از پیش هوشیار باشند.

معاون فرماندار چالوس با اشاره به برگزاری نمایشگاه‌های بهاره تصریح کزد: این نمایشگاه‌ها فرصتی مناسب برای مردم است تا پوشاک و سایر مایحتاج خود را به صورت یک جا تهیه کنند و در کنار آن نظارت مناسبی بر قیمت وجود دارد که امکان سو استفاده از قیمت نیست.

محمدی فیروز با تأکید بر لزوم برطرف کردن ایرادات نمایشگاه بهاره ادامه داد: باید خود را با شهرهای همجوار مقایسه کنیم و با بهره‌گیری از تجربیات آنها اشکالات خود را برطرف کنیم.

وی خاطرنشان کرد: یکی از اشکالات این نمایشگاه این بود که دیر شروع شد و در روزهای اول ممکن است خدمات خوبی ارائه نشده باشد.

معاون فرماندار چالوس یادآور شد: قیمت گوشت در بازار نوسان زیادی دارد که اتحادیه قصابان باید ویژه مد نظر قرار گیرد و این مشکل برطرف شود.

محمدی فیروز در پایان تأکید کرد: تمام تلاش ما باید در راستای ایجاد رفاه مردم باشد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.