تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۵ اسفند ۹۵.::. ساعت : ۲:۳۶ ب.ظ
فاقددیدگاه

با این روش سبزه عید را به شکل رحل قرآن بکارید

روز دوم دیگر احتیاج به روکش نایلونی نداریم دقت کنید فقط روز اول سبزه را اسپری کنید وبعد با یک وسیله مناسب سبزه را کاملا سیراب نمایید .

به گزارش چالوس ما، برای شروع یک عدد رحل قرآن را کاملا با سلفون روکش کنید تا در اثر تماس با آب آسیب نبیند، سپس قسمت هایی که می خواهید سبز کنید را با پنبه روکش کنید حتی می‌توانید یونولیت برش بدهید و روی آن پنبه قرار بدهید و پنبه را کاملا خیس کرده و خوب فشار دهید تا پنبه حالت کوبیدگی پیدا کند و با تور درشتی روی پنبه‌ها را بپوشانید در این مرحله ماکت شما آماده است یک استکان بذر لعابدار مثل منداب یا شاهی را خیس کرده، بعد از دو ساعت که لعابدارشد روی پنبه بکشید دقت کنید بذر فقط یک لایه روی پنبه کشیده شود. در ادامه این مطلب را به نقل از بیتوته بخوانید.

سپس یک کیسه نایلونی که دو جای آن را سوراخ کرده‌اید روی سطح ماکت قراردهید روز اول سه مرتبه سبزه را با آب افشان اسپری کنید.
کاشت سبزه به شکل رحل قرآن
روز دوم دیگر احتیاج به روکش نایلونی نداریم دقت کنید فقط روز اول سبزه را اسپری کنید و بعد با یک وسیله مناسب سبزه را کاملا سیراب نمایید در مرحله آخر دو ورق قرآن را زیراکس کرده و بعد پرس کنید تا در اثر تماس با آب آسیب نبیند و در روی سبزه قرار دهید.
بلاغ

دیدگاه خود را به ما بگویید.