تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۶ اسفند ۹۵.::. ساعت : ۳:۱۲ ب.ظ
فاقددیدگاه

افت ۷۰ درصدی ورود کشتی به بندر فریدونکنار

قائم مقام شرکت آسیان تجارت فریدونکنار با اشاره به اینکه ورود کشتی‌ها در بندر فریدونکنار با افت 70 درصدی همراه بوده است، گفت: تمامی حقوق کارکنان شرکت آسیان تجارت پرداخت شده است.

به گزارش چالوس ما، امیر احمدی زنوز در آئین تکریم از کارکنان شرکت آسیان تجارت بندر فریدونکنار، اظهار کرد: شرکت آسیان تجارت به عنوان شرکت خدماتی و انبارداری در بندر فریدونکنار مشغول به فعالیت است و تمامی درآمد آن به دلیل ورود فرآورده های نفتی و دپوی آن در انبارها محاسبه می‌شود.

وی افزود: در سال اخیر با توجه به شرایط خاص و ویژه اقتصادی کشور فقط ۱۵ کشتی سوختی در بندر فریدونکنار پهلو گرفته که متاسفانه نسبت به پنج سال گذشته افت ۵۰ درصدی و در برخی سال‌ها افت ۷۰ درصدی داشته است.

قائم مقام شرکت آسیان تجارت فریدونکنار تصریح کرد: هزینه‌های نگهداری و تعمیرات انبارداری سوختی بسیار قابل توجه است و با حضور بیش از ۴۰ نفر پرسنل مستقیم شرکت و حدود ۱۰ نفر از شرکت تلاش گستر و سایر هزینه‌های جاری، با این ورود و خروج فرآورده در عمل هیچ نوع تعامل و همخوانی وجود ندارد و درآمد و هزینه مقرون به صرفه نیست.

احمدی با اشاره به سرمایه‌گذاری ۵۰ میلیارد تومانی شرکت آسیان تجارت در بندر فریدونکنار، گفت: نه آنکه هیچ سودی در این شرکت به دست نیامد بلکه هیئت مدیره شرکت مبالغی را به آن تزریق کردند که بتوان شرکت را پابرجا نگه داشت.

وی افزود: تمامی حقوق و مزایا اعم از حقوق بهمن، عیدی و بیمه کارکنان شرکت آسیان تجارت و تلاش گستر که مربوط به آسیان تجارت است، پرداخت شد و حقوق اسفند کارکنان، باقیمانده که در حال بررسی و انجام است.

قائم مقام شرکت آسیان تجارت فریدونکنار با اشاره به قرارداد همکاری شرکت راهبران بندر فریدونکنار با شرکت تایدواتر خاورمیانه، ابراز امیدواری کرد: استمرار فعالیت ورودی کالا و فرآورده‌های نفتی با رفع معضلات لایروبی و یدک کشی، آینده روشنی را برای فعالیت این بندر فراهم کند.

 

بلاغ

دیدگاه خود را به ما بگویید.