تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۶ اسفند ۹۵.::. ساعت : ۳:۱۳ ب.ظ
فاقددیدگاه

برگزاری نخستین همایش روسا و دبیران جمنا در شهرستان‌های مازندران

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی مازندران از برگزاری نخستین همایش روسا و دبیران جمنا در شهرستان‌های مازندران خبر داد و گفت: این گردهمایی در آخرین روز کاری سال جاری در مرکز استان برگزار می‌شود.

به گزارش چالوس ما، شکرالله رضازاده در گفت‌‌وگویی از برگزاری نخستین گردهمایی روسای و دبیران این جبهه در ۲۲ شهرستان استان مازندران در روزهای پایانی سال خبر داد و اظهار کرد: این گردهمایی در آخرین روز کاری سال جاری در مرکز استان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به حرکت جبهه به طرف انسجام بخشی به نیروهای انقلاب در کشور افزود: وظیفه جمنا در مازندران هم به مثل دیگر نقاط کشور انسجام‌دهی نیروهای انقلاب است که چگونگی انجام این مهم در نقاط مختلف استان در جلسه‌ای که با روسا و دبیران شهرستان‌ها بیان می‌شود.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در استان مازندران در پایان با تاکید بر ضرورت هوشیاری در مواجه با صحنه‌های مختلف، اظهار امیدواری کرد که با توجه به هوشمندی ملت ایران و بصیرتی که این ملت بیدار دارد، ان‌شاالله انتخاب درخشانی در ۲۹ اردیبهشت ماه سال ۹۶ رقم می‌خورد.

گفتنی است هشت تن از چهره‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی استان حدود دو ماه پیش حمایت خود را از این جبهه اعلام کرده بودند.

 

بلاغ

دیدگاه خود را به ما بگویید.