تاریخ انتشار :جمعه ۲۷ اسفند ۹۵.::. ساعت : ۹:۳۱ ق.ظ
فاقددیدگاه

صعود سخت منچستر با حذف روستوف

تیم فوتبال منچستر یونایتد با پیروزی دشوار خانگی برابر روستوف روسیه به مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای لیگ اروپا صعود کرد.

به گزارش چالوس ما،

دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای لیگ فوتبال اروپا پنجشنبه شب پی گرفته شد که در یکی از دیدارهای مهم تیم منچستر یونایتد با حساب یک بر صفر روستوف را شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.

دو تیم در حالی به مصاف یکدیگر رفتند که سردار آزمون برخلاف بازی رفت از ابتدا در ترکیب تیم روستوف قرار داشت. در نیمه اول این دیدار حملات پر دامنه منچستر یونایتد نتیجه نداد و بخصوص در دو صحنه ضربات زلاتان و مخیتاریان با بدشانسی به گل تبدیل نشد تا دو تیم به تساوی بدون گل دست یابند.

در دقایق اولیه نیمه دوم پوگبا از بازی بیرون رفت و مروانه فلینی جانشین این هافبک فرانسوی شد. در دقیقه ۵۴ سردار آزمون فرصت خوبی برای گلزنی داشت که رومرو ضربه او را به کرنر فرستاد. ستاره ایرانی روستوف در دقیقه ۶۱ جای خود را به بخاروف داد. سرانجام در دقیقه ۷۱ بازی بود که خوان ماتا با گل خود به مقاومت تیم روستوف پایان داد.

شیاطین سرخ که در بازی رفت به تساوی یک بر یک تن داده بودند در مجموع ۲ بر یک پیروز شدند و به مرحله بعد راه یافتند.

از اتفاقات مهم دیدارهای پنجشنبه شب می توان به حذف تیم رم ایتالیا اشاره کرد. رم در بازی برگشت با حساب ۲ بر یک لیون فرانسه را شکست داد اما در مجموع ۵ بر ۴ بازنده شد و از صعود باز ماند.

به گزارش مشرق، در نهایت ۸ تیم منچستریونایتد، لیون، بشیکتاش، سلتاویگو، خنک، شالکه، آژاکس و اندرلشت به مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا راه یافتند.

نتایج کامل دیدارهای دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا

بلاغ

دیدگاه خود را به ما بگویید.