تاریخ انتشار :دوشنبه ۳۰ اسفند ۹۵.::. ساعت : ۹:۵۲ ب.ظ
فاقددیدگاه
فرماندهی انتظامی مازندران خبر داد

ثبت ۸ میلیون تردد در روزهای پایانی سال ۹۵ در مازندران

فرماندهی انتظامی مازندران گفت: از ۲۵ تا ۲۹ اسفند 95 بیش از ۸ میلیون تردد در استان ثبت شده است که بیشترین میزان تردد در محور ساری به قائمشهر گزارش شده است.

به گزارش چالوس ما، سردار سیدمحمود میرفضلی در مراسم استقبال از مسافران نورورزی در چالوس اظهار کرد: مازندران در ایام تعطیلات به ویژه نوروز مقصد مسافران زیادی است که این مسأله وظیفه نیروی انتظامی را سنگین‌تر از قبل می‌کند.

وی با بیان اینکه از ابتدای اسفند طرح استقبال از بهار در شهرهای استان آغاز شده است افزود: با سازماندهی بیش از هفت هزار نفر نیرو در قالب ۱۵۰۰ گشت خودرویی و پیاده در این ایام آماده به خدمت به مسافران هستیم.

فرمانده انتظامی مازندران با تأکید بر برنامه‌ریزی برای ارائه خدمات و امدادرسانی در کوتاه‌ترین زمان گفت: اولویت امسال ناجا توجه به مسائل فرهنگی و اجتماعی است، در همین راستا که واحد و ۲۲۰ مقر در استان مستقر شده است.

میرفضلی ادامه داد: از ۲۵ تا ۲۹ اسفند ۹۵ بیش از ۸ میلیون تردد در استان ثبت شده است که بیشترین میزان تردد در محور ساری به قائمشهر گزارش شده است.

وی یادآور شد: برآوردها حاکی از آن است که بار اصلی مسافران روز اول فروردین وارد می‌شود و نیروهای انتظامی نیز در آماده‌باش کامل به سر می‌برند.

فرمانده انتظامی مازندران در پایان گفت: در کنار اقتدار و اجرای درست قوانین، تکریم مردم از اهمیت ویژه‌ای در کار ناجا برخوردار است و باید طوری رفتار کنیم که در پایان تعطیلات رضایتمندی مسافران افزایش یابد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.