تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲ فروردین ۹۶.::. ساعت : ۵:۲۳ ب.ظ
فاقددیدگاه
دروازه بان دوم «توپچی ها» که در سه بازی ۱۲ گل دریافت کرده است، باید مقابل «سیتیزن ها» به میدان برود.

«پتر چک» از ناحیه ماهیچه ساق پا مصدوم شد

به گزارش چالوس ما، امیدهای آرسنال برای بیست و یکمین حضور پیاپی در بین چهار تیم صدرنشین نهایی لیگ برتر، اندکی با ترس و یأس رو به رو شده است، زیرا «پتر چک» دروازه بان کهنه کار این تیم در بازی مقابل وست برومویچ از ناحیه ماهیچه پشت ساق پا دچار مصدومیت شد و احتمالاً چند بازی آینده تیمش را از دست می دهد.

شنبه گذشته آرسنال از هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر در یک بازی خارج از خانه به مصاف وست برومویچ رفت که با نتیجه سه بر یک شکست خورد.
چک در دقیقه ۳۸ این دیدار، در حالیکه هنوز نتیجه بازی یک به یک مساوی بود، به خاطر مصدواغمیت تعویض شد. وی روز سه شنبه (دیروز) از پای خود ام آر آی گرفت و امروز شدت مصدومیتش مشخص خواهد شد اما حداقل بازی آینده تیمش مقابل منچسترسیتی که در روز دوم آوریل (۱۳ فروردین) برگزار می شود را از دست خواهد داد.
آرسنال سه روز بعد از این بازی باید در یک دیدار خانگی دیگر به مصاف وستهام یونایتد برود و پنج روز بعد از آن با کریستال پالاس رو به رو می شود.
اگرچه چک در این فصل خیلی مطمئن نشان نداده است، اما وی قبل از تعویضش با «دیوید اوسپینا» در بازی مقابل وست بروم، چندین مهار خوب داشت.
این موضوع وقتی نگران کننده تر می شود که به آمار اوسپینا در چند بازی اخیر نگاهی بیاندازیم. وی در دو بازی مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا ۱۰ بار دروازه اش باز شد و روی گل دوم تیمش مقابل وست بروم کاملاً مقصر بود.
بلاغ

دیدگاه خود را به ما بگویید.