تاریخ انتشار :پنج شنبه ۳ فروردین ۹۶.::. ساعت : ۷:۲۶ ق.ظ
فاقددیدگاه

تدارک ۴۱۵ مدرسه برای اسکان فرهنگیان در مازندران

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از آماده‌سازی 3 هزار و 157 اتاق در 415 مدرسه استان برای اسکان فرهنگیان خبر داد.

به گزارش چالوس ما، سیدعلی قاسمی در حاشیه بازدید وزیر آموزش و پرورش از ستاد اسکان چالوس، اظهار کرد: ۳۹ پایگاه برای اسکان فرهنگیان در مازندران وجود دارد و ۴۱۵ مدرسه برای این کار در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه ۳ هزار و ۱۵۷ اتاق برای پذیرایی از فرهنگیان آماده شده است، افزود: ۱۲ میلیارد ریال در سال گذشته برای ارتقا کیفیت فضای رفاهی هزینه شده است و با این هزینه کلاس‌های رده کیفی “ج” حذف شد و کلاس‌های رده “الف” نیز ۲۲ درصد افزایش یافته است.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران ادامه داد: استقبال فرهنگیان در سال‌های گذشته از امکانات مازندران بسیار خوب بوده است و در سال جاری نیز پیش‌بینی ‌می‌شود این استقبال بیشتر باشد.

رئیس اداره آموزش و پرورش چالوس نیز در این برنامه گفت: با توجه به گستردگی جغرافیایی شهرستان چالوس در نوروز ۹۶ دو پایگاه اسکان، یکی در چالوس و دیگری در مرزن‌آباد در نظر گرفته شده است.

سلیمان عبدالهی لاشکی اضافه کرد: در تعطیلات نوروزی ۳۳ مدرسه با ظرفیت ۲۰۰ کلاس در چالوس برای اسکان فرهنگیان در نظر گرفته شده است که از این تعداد ۱۰۰ کلاس درجه کیفی “الف” و ۱۰۰ کلاس درجه “ب” هستند.

وی در پایان یادآور شد: یک خانه معلم در شهرستان وجود دارد که دارای ۱۶ اتاق و ۵ سوئیت است و از امکانات نسبتا مناسبی برخوردار است.

 

بلاغ

دیدگاه خود را به ما بگویید.