تاریخ انتشار :شنبه ۵ فروردین ۹۶.::. ساعت : ۵:۲۲ ق.ظ
فاقددیدگاه

دستگیری سارقان حرفه ای داخل خودرو

رئیس پلیس آگاهی استان گفت: سه نفر از اعضای باند سرقت وسایل داخل خودرو دستگیر شدند و به ۱۴ فقره سرقت اعتراف کردند.

به گزارش چالوس ما، رئیس پلیس آگاهی استان گفت: سه نفر از اعضای باند سرقت وسایل داخل خودرو دستگیر شدند و به ۱۴ فقره سرقت اعتراف کردند.

سرهنگ فرج شجاعی اظهار داشت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت داخل خودرو در سطح شهرستان بوشهر و شکایت شهروندان، این موضوع در رأس کار ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: با تحقیقات میدانی کارآگاهان پلیس و اظهارات مالباختگان، مشخص شد بیشتر سرقت ها به صورت مشابه بوده و غالبا در ساعات اولیه شب و توسط دو نفر موتورسوار با سر و صورت پوشانده انجام گرفته است.

این مقام مسئول بیان داشت: ماموران و کارشناسان پلیس آگاهی با همکاری کلانتری شهر چغادک با جستجو در سوابق متهمان سابقه دار، سه نفر از سارقان سابقه دار و حرفه ای به نام های «ب-ر»، «ع- ع» و «ر- م» شناسایی و زیر نظر گرفته شدند.

سرهنگ شجاعی اضافه کرد: ماموران پلیس با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه وارد مخفیگاه این افراد شده و در بازرسی از مخفی‌گاه آنان ابزار و آلات سرقت و مقدار زیادی اموال مسروقه از قبیل دو دستگاه ضبط صوت،‌ زاپاس خودرو و گوشی تلفن همراه، کارت عابر بانک و دیگر اقلام مسروقه کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان خاطرنشان کرد: هر سه نفر متهم در بازجویی‌های اولیه به ۱۴ فقره سرقت داخل خودرو با کمک یکدیگر اعتراف کردند.

بلاغ

دیدگاه خود را به ما بگویید.