تاریخ انتشار :شنبه ۵ فروردین ۹۶.::. ساعت : ۸:۱۷ ب.ظ
فاقددیدگاه
فرماندارچالوس:

در ایجاد اشتغال جدید موفق نبودیم/ تنها مشاغل موجود را حفظ کردیم

امام چالوس گفت: در سال گذشته با توجه به مشکلات صنایع، در ایجاد اشتغال جدید موفق نبودیم، با وجود این جلوی نابودی مشاغل موجود گرفته شد.

به گزارشچالوس ما، محمدناصر زندی ظهر شنبه در اولین جلسه شورای اداری شهرستان چالوس در سال ۹۶ به اشاره به نام‌گذاری سال جدید اظهار کرد: با توجه به اینکه مشکلات اقتصادی در کوتاه‌مدت قابل حل نیست، نیاز بود شعار اقتصاد مقاومتی ادامه یابد.

وی افزود: بیشتر نگرانی مردم در حوزه اقتصاد و اشتغال است و باید برای فعال شدن کارگروه‌های تولید و اشتغال بیشتر تلاش شود.

فرماندار چالوس از تلاش دولت برای کمک به واحدهای تولیدی در سال گذشته خبر داد و تصریح کرد: این تلاش در مورد بسیاری از واحدهای تولیدی به نتیجه رسید، اما با توجه به مشکلات صنایع در ایجاد اشتغال جدید موفق نبودیم.

زندی ادامه داد: با وجود این جلوی نابودی مشاغل موجود گرفته شد اما در سال جاری باید برای افزایش اشتغال به ویژه در بخش صنعت،گردشگری، کشاورزی و مشاغل خانگی تلاش کنیم.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته بسیج سازندگی اقدامات خوبی در حمایت از مشاغل خانگی داشت و شغل‌های زیادی را ایجاد کرد.

فرماندار چالوس با بیان اینکه بخش زیادی از آسیب‌های اجتماعی ناشی از مشکلات اقتصادی و بیکاری است، اظهار کرد: باید برای عملیاتی کردن شعار سال تلاش کنیم و تحقق این شعار دور از دسترس نیست.

این مسئول به انتخابات شورای شهر در اردیبهشت ماه اشاره کرد و یادآور شد: مسأله شوراها موضوعی بسیار مهم است زیرا بخشی از مدیریت شهر و روستا بر عهده این افراد است و به همین دلیل مردم علاوه بر حضور پرشور باید درست انتخاب کنند.

زندی در پایان گفت: مسئولان باید برای برگزاری درست انتخابات تلاش کنند و نیز مراقب باشند از امکانات دولتی سوءاستفاده نشود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.