تاریخ انتشار :دوشنبه ۷ فروردین ۹۶.::. ساعت : ۸:۵۵ ق.ظ
فاقددیدگاه
فرماندار چالوس خبر داد

ثبت‌نام ۶۵۶ نفر برای نامزدی در انتخابات شوراها در چالوس/ نیمی از داوطلبان زیر دیپلم هستند

فرماندار چالوس گفت: در شهرستان چالوس ۶۵۶ نفر برای نامزدی در پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۳۰۰ نفر زیر دیپلم و ۹۱ نفر دیپلم هستند.

به گزارشچالوس ما، محمدناصر زندی در گفت‎وگو با خبرنگاران اظهار کرد: مجموع کل داوطلبین شهرستان چالوس برای نامزدی در پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا ۶۵۶ نفر است که از این تعداد ۶۱۲ نفر مرد و ۴۴ نفر زن هستند.

وی افزود: از نظر میزان تحصیلات شرکت‌کنندگان در انتخابات، ۳۰۰ نفر زیر دیپلم، ۹۱ نفر دیپلم، ۵۹ نفر کاردانی، ۱۵۶ نفر کارشناسی، ۴۹ نفر کارشناسی ارشد و یک نفر دارای مدرک تحصیلی دکترا هستند.

فرماندار چالوس تصریح کرد: در شهرچالوس در مجموع ۵۷ نفر برای نامزدسی در انتخابات شورای شهر اعلام آمادگی کردند که ۵۰ نفر مرد و ۷ نفر زن بوده از این میان یک نفر دارای مدرک دکتری، ۲۳ نفر کارشناسی ارشد و  ۳۳ نفر کارشناسی هستند.

این مسئول تأکید کرد: در شهر مرزن‌آباد نیز ۲۴ نفر، شامل ۲۲ مرد و ۲ زن ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد یک نفر دارای مدرک دیپلم، ۵ نفر کاردانی، ۱۳ نفر کارشناسی و ۵ نفر کارشناسی ارشد هستند.

زندی یادآور شد: در شهر هچیرود نیز ۲۲ نفر، شامل ۱۸ مرد و ۴ زن ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۸ نفر دارای مدرک کاردانی، ۹ نفر کارشناسی و ۴ نفر کارشناسی ارشد هستند.

وی ادامه داد: در روستاهای بخش مرکزی چالوس تعداد کل شرکت‌کنندگان ۲۲۷ نفر است که شامل ۲۰۷ مرد و ۲۰ زن بوده، ۹۱ نفر زیر دیپلم، ۴۳ نفر دیپلم، ۲۸ نفر کاردانی، ۵۶ نفر کارشناسی و ۹ نفر کارشناسی ارشد هستند.

فرماندار چالوس خاطرنشان کرد: در روستاهای بخش مرکزی چالوس تعداد کل شرکت‌کنندگان ۳۲۶ نفر است که شامل ۳۱۵ مرد و ۱۱ زن بوده، ۲۰۹ نفر زیر دیپلم، ۴۷ نفر دیپلم، ۱۸ نفر کاردانی، ۴۵ نفر کارشناسی و ۷ نفر کارشناسی ارشد هستند.

زندی در پایان گفت: مسن‌ترین داوطلب این دوره غلامحسین محمودپور متولد ۳ خرداد ۱۳۱۷ در روستای سنار علیا از توابع مرزن‌آباد و جوان‌ترین داوطلب نیز امیر کیادلیری متولد ۶ فروردین ۱۳۷۱ در روستای دهنار بخش مرزن آباد هستند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.