تاریخ انتشار :دوشنبه ۷ فروردین ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۱۷ ق.ظ
فاقددیدگاه

پیروانی: چین را شکست دهیم صعود می‌کنیم

سرمربی پیشین تیم فوتبال امید کشورمان تأکید کرد، اگر تیم ایران موفق شود تیم چین را شکست دهد قطعاً به جام جهانی صعود می‌کند.

به گزارش چالوس ما، غلامحسین پیروانی در مورد برتری یک بر صفر تیم ملی کشورمان مقابل قطر اظهار داشت:‌ در این بازی همه از جان و دل مایه گذاشتند. ما باید بیش از یک گل به قطر می‌زدیم. به نظرم بازی خیلی خوبی بود و همه عملکرد مناسبی داشتند. کادرفنی هم تصمیمات خوبی گرفت و خوشبختانه موفق شدیم بازی قابل قبولی انجام دهیم و پیروز شویم.

وی در مورد دیدار آینده تیم ایران مقابل چین،  تصریح کرد: فکر می‌کنم بازی آسانی نباشد. بازی با قطر تمام شده و ما باید به فکر این دیدار باشیم. ان‌شاءالله در این دیدار هم با حفظ توپ و بازی ترکیبی و رعایت فاصله خطوط بازی کنیم. هر چند بازی ساده‌ای را پیش رو نداریم، اما اگر در این دیدار موفق شویم قطعاً جزو دو تیم برتر گروه‌مان به جام جهانی صعود خواهیم کرد.
سرمربی پیشین تیم امید کشورمان درباره اینکه چین در دیدار گذشته خود موفق شده است کره جنوبی را شکست دهد، گفت: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. همان‌طور که گفتم مطمئناً بازی ساده‌ای را مقابل این تیم نخواهیم داشت. امیدوارم موفق باشیم و اختلافات بین سرمربی تیم ملی و فدراسیون فوتبال برطرف شود و بعد از آن بیاییم و صادقانه کار کنیم.
پیروانی در خصوص آمار خوب خط دفاع تیم ایران عنوان کرد: این آمار فقط مربوط به خط دفاع ما نیست. مهاجم ما به محض اینکه توپ را از دست می‌دهد خودش می‌‌شود یک مدافع و از همان جلو خیلی خوب روزنه‌ها و نقاط نفوذ را می‌بندد. تیم ما زمانی که توپ را از دست می‌دهد خیلی خوب جمع می‌شود و در مقابل هم زمانی که توپ را از حریف می‌گیرد بسیار عالی در زمین باز می‌شود. این یک حُسن است. به طور کلی بازیکنان ما اصول دفاعی را به خوبی رعایت می‌کنند و ۱۱ نفری دفاع می‌کنند.
وی در پاسخ به این پرسش که شانس صعود ایران به جام جهانی را چقدر پیش‌بینی می‌کند، خاطرنشان کرد: فوتبال قابل پیش‌بینی نیست، اما فکر می‌کنم به احتمال ۹۰ درصد به جام جهانی صعود می‌کنیم.
بلاغ

دیدگاه خود را به ما بگویید.