تاریخ انتشار :دوشنبه ۷ فروردین ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۱۸ ق.ظ
فاقددیدگاه

تغییرات مدیریتی باعث مشکلات استقلال شد

متاسفانه تغییرات زیاد در کادر مدیریتی باشگاه ها زمان را از مدیران می گیرد. ما قبلا هم مشکلات مشابهی که امسال برای استقلال به وجود آمد داشته ایم اما این مورد واقعا برای استقلال آزاردهنده بود.

به گزارش چالوس ما، علی فتح الله زاده مدیر عامل سابق باشگاه استقلال در گفتگو با خبرنگار «فردا» در خصوص اختلافات ایجاد شده بین کی روش و برانکو گفت: هر دوی عزیزان مهمانان ما هستند. هم آقای کی روش از کشور پرتغال و هم آقای برانکو از کرواسی در کشور ما مهمان هستند و ما نیز از این مهمانان عزیز خواهش داریم تا به خاطر تیم ملی ما با یکدیگر کنار آمده و اختلافات را کنار بگذارند تا ایران با همدلی بازیکنان و مربیان داخلی و خارجی بتواند صعود راحتی را به جام جهانی روسیه داشته باشد.

وی در ادامه توصیه هایش عنوان کرد: مدیران ورزش و پیشکسوتان نیز باید نقش ویژه ای در این ماجرا ایفا کنند و با ایجاد آشتی میان اهالی ورزش به خصوص وقتی که پای منافع تیم ملی در میان است، از ایجاد هرگونه خطری که تیم ملی را تهدید می کند جلوگیری بعمل آورند. از ۲ مهمان خارجی فوتبال کشورمان هم می خواهیم که ماجرا را تمام کنند و به مردم کشور ما که میزبان آنها هستند احترام بگذارند.
فتح الله زاده همچنین در خصوص مشکلات به وجود آمده برای استقلال اظهار داشت: متاسفانه تغییرات زیاد در کادر مدیریتی باشگاه ها زمان را از مدیران می گیرد. ما قبلا هم مشکلات مشابهی که امسال برای استقلال به وجود آمد داشته ایم اما این مورد واقعا برای استقلال آزاردهنده بود. در گذشته هم این مشکلات وجود داشت و همواره آنها را تدبیر کرده و پشت سر می گذاشتیم. این مشکل اخیر استقلال نیز به واسطه تغییرات مدیریتی بسیار به وجود آمد و به لطف خدا در حال مدیریت شدن است. امیدوار هم هستیم این مشکلات با همکاری همه اهالی ورزش و مدیران رفع شده و دیگر شاهد این مشکلات نباشیم.
مدیر عامل سابق استقلال افزود: تیم های ما در حال حاضر در رقابت های آسیایی حاضر هستند و باید از آبروی ملی ایران دفاع کنند. به وجود آمدن این مشکلات و بسته شدن کانال نقل و انتقالات یک تیم می تواند مشکلاتی را ایجاد کند و حتی برای آبروی فوتبال ایران نیز خطرناک است.
فتح الله زاده در پایان گفت: در این مسیر مدیران باشگاه ها باید در کنار مدیران و مسئولان فدراسیون فوتبال به خوبی ماجراها را تدبیر کنند و دیگر نباید شاهد این مسئله باشیم و از یک سوراخ دوبار گزیده نشویم.
بلاغ

دیدگاه خود را به ما بگویید.