تاریخ انتشار :جمعه ۱۱ فروردین ۹۶.::. ساعت : ۸:۴۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

الاغ های وحشی که جاذبه توریستی شدند+عکس

در بخش قدیمی جاده 66 در ایالت آریزونا، اوتمان پر از الاغ های وحشی است. این شهر با ظاهر وسترن قدیمی خود با الاغ هایی که در شهر پرسه می زنند، یک مکان لذتبخش و یک جاذبه توریستی بوده است.

به گزارش چالوس ما، در بخش قدیمی جاده ۶۶ در ایالت آریزونا، اوتمان پر از الاغ های وحشی است. این شهر با ظاهر وسترن قدیمی خود با الاغ هایی که در شهر پرسه می زنند، یک مکان لذتبخش و یک جاذبه توریستی بوده است.

می توان با تکه های یونجه که به راحتی در شهر در دسترس هستند با دست به الاغ ها غذا داد. اگرچه آن ها به آرامی با گردشگران رفتار می کنند، بااین حال هنوز علائمی در شهر وجود دارد که از مردم می خواهد احتیاط کنند.

این الاغ های وحشی از نسل الاغ هایی هستند که در اواخر دهه ۱۸۰۰ وقتی در معادن بی استفاده شدند به اینجا آورده شدند. آن ها توسط کارگران معدن برای حمل لوازم ضروری از جمله سنگ و فلزات در آن روزها استفاده می شدند و اکنون که آن روزگار به سر رسیده آنچه باقی مانده الاغ ها هستند. هرروز صبح الاغ ها به دنبال غذا و خوشامد به گردشگران در شهر پرسه می زنند. غذای آن ها در تقریبا همه مغازه ها و فروشگاه ها موجود است.

آن ها این غذاها را در طول روز هرجا به آن ها غذا داده شود مصرف می کنند و هنگام غروب به تپه ها برمی گردند و برای شب پناه می گیرند و صبح روز بعد دوباره برمی گردند. این الاغ ها به گردشگران علاقه زیادی دارند و انتظار دارند به آن ها غذا دهند و از اینکه هنگام غذا خوردن مورد آزار و اذیت قرار بگیرند متنفر هستند، بنابراین مراقب باشید. الاغ ها جاذبه کلیدی این شهر هستند و هرروز صبح که بیدار شوید تعداد از آن ها منتظرند که به آن ها غذا دهید.

 

 

بلاغ

دیدگاه خود را به ما بگویید.