تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۳ فروردین ۹۶.::. ساعت : ۶:۰۲ ب.ظ
فاقددیدگاه

مصدومیت ۹ نفر در پی تصادف پژو پارس با ۲۰۶

رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز گفت که در پی یک تصادف که صبح امروز در محور کرج- چالوس به وقوع پیوست، 9 نفر از سرنشینان خودروها مصدوم شدند.

به گزارش چالوس ما،رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز گفت که در پی یک تصادف که صبح امروز در محور کرج- چالوس به وقوع پیوست، ۹ نفر از سرنشینان خودروها مصدوم شدند.

دکتر مهرداد بابایی افزود: به دنبال حادثه تصادف بین ۲ دستگاه خودرو پژو پارس و ۲۰۶ در محور کرج- چالوس که ساعت ۷:۳۰ صبح در منطقه حسنکدر به وقوع پیوست، ۹ نفر سرنشین این خودروها مصدوم و به مراکز درمانی منتقل شدند.
وی اظهار داشت: برای انتقال مصدومین این حادثه ۵ دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به محل وقوع اعزام شدند که حادثه دیدگان را به بیمارستان شهید مدنی کرج منتقل کردند.
وی گفت: مصدومین این حادثه شامل ۵ نفر خانم و ۴ نفر آقا بودند.
بابایی به فعالیت های انجام شده توسط این مرکز از ابتدای طرح نوروزی اشاره کرد و افزود: از ابتدای این طرح که از ۲۵ اسفند ماه سال گذشته آغاز شد تا روز گذشته ۴۰ هزار و ۱۹۹ مورد تماس با ۱۱۵ انجام شد که برای ۴۱۹۱ مورد آن ماموریت انجام شد.
وی بیان داشت: همچنین بیش از ۳۶۵ نفر از هموطنان ما به ۵ ایستگاه سلامت مستقر در محورهای استان مراجعه کرده اند.
رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز اضافه کرد: همچنین از ابتدای طرح نوروزی ۱۱ مورد امداد هوایی برای انتقال مجروحین حوادث جاده ای انجام شده است.

وی گفت: در ایام تعطیلات نوروز امسال ۲ مورد فوتی در حوادث جاده ای استان داشته ایم که یک مورد آن مربوط به ریزش سنگ از کوه و یکی دیگر نیز مربوط به واژگونی خودرو در محور اشتهارد بوده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.