تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۴ فروردین ۹۶.::. ساعت : ۲:۳۲ ب.ظ
فاقددیدگاه

استانهای پُرتصادف نوروزی‌ را بشناسید

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر به جزئیات عملیات نجات در ایام نوروز از جمله بیشترین عملیات امدادی در جاده‌های پر تصادف سه استان مازندران، اصفهان و فارس پرداخت.

به گزارش چالوس ما، مرتضی سلیمی در نشست خبری ستاد خدمات نوروزی ۹۶ با اشاره به همکاری مناسب بین هلال احمر و اورژانس کشور اظهار داشت: در نوروز امسال بیش از چهار و ۸۴۱ عملیات امدادی داشتیم که بیشترین امداد رسانی در جاده های پر تصادف استانهای مازندران، اصفهان و فارس صورت پذیرفت.

وی به نجات سه هزار و ۴۰۶ مسافر در ایام نوروز اشاره کرد و گفت: در این مدت یعنی از ۲۵ اسفند، دو هزار و ۳۴۸ مصدوم به مراکز درمانی انتقال یافتند و ۳۹۰ عملیات رهاسازی در این مدت انجام شد.

همچنین در این نشست خبری مسعود حبیبی – رئیس سازمان جوانان هلال احمر نیز با اشاره به مراجعه چهار میلیون و ۸۰۰ هزار نفر به پایگاه های جوانان هلال احمر و مشارکت در کمپین «نه به تصادفات جاده‌ای» گفت: در این رابطه بیش از بیست هزار نفر نیز در فضای مجازی پوستر کمپین «نه به تصادفات جاده‌ای» را ایجاد کردند.

رئیس سازمان جوانان هلال احمر عنوان کرد: همچنین بیش از ۲۱۷ هزار نفر به خیمه های نماز مراجعه کردند و بیش از ۳۳۸ هزار کودک نیز از فضای دوستدار کودک بهره‌مند شدند.

حبیبی خاطرنشان کرد: در مجموع بیش از پنج میلیون و ۴۷۲ هزار نفر نیز از محصولات فرهنگی سازمان جوانان هلال احمر بهره‌مند شدند.

بلاغ

دیدگاه خود را به ما بگویید.