تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۴ فروردین ۹۶.::. ساعت : ۹:۵۸ ب.ظ
فاقددیدگاه

کشف کلاهبرداری ۱۳ میلیارد ریالی شرط‌بندی فوتبال در ساری

فرمانده انتظامی مازندران از کشف کلاهبرداری 13 میلیارد و 800 میلیون ریالی کلاهبرداری شرط‌بندی فوتبال و دستگیری دو نفر در ساری خبر داد.

به گزارش چالوس ما، به نقل از بلاغ، سید محمود میرفیضی طی گفت‌وگویی اظهار کرد: در پی مراجعه و طرح شکایت یکی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری از وی از سوی افرادی با عنوان شرط‌‌بندی فوتبال، موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران و کارشناسان پلیس آگاهی با انجام اقدامات ویژه اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی با شناسایی دو متهم به کلاهبرداری هر دو اهل و ساکن شهرستان ساری که دارای سوابق متعدد کیفری هستند، این افراد را مورد تعقیب و مراقبت قرار دادند.

فرمانده انتظامی مازندران خاطرنشان کرد: مأموران با شناسایی محل سکونت این افراد و نحوه فعالیت آنان با هماهنگی قضایی در عملیاتی ضربتی این افراد را دستگیر کردند.

این مسؤول تصریح کرد: متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس به بزه انتسابی اقرار کردند و اظهار داشتند، پس از جلب اعتماد شاکی و دادن وعده‌های غیرواقعی دال بر برنده شدن وی در قرعه‌کشی، به مدت دو سال ۱۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال از وی کلاهبرداری کردیم.

میرفیضی در پایان گفت: در همین رابطه متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.