تاریخ انتشار :جمعه ۱۸ فروردین ۹۶.::. ساعت : ۸:۱۹ ق.ظ
فاقددیدگاه

کمالوند:‌سرخابی‌ها همه چیز را برای خودشان می‌خواهند

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت:ما مشکل شخصیتی داریم نه فنی، مگنو باتیستا انگار ما از رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو جلو افتاده ایم.

به گزارش چالوس ما، فراز کمالوند در نشست خبری بعد از تساوی مقابل استقلال در مورد عصبانیت خود گفت:به یقین می‌توانم بگویم ما مقابل استقلال خیلی خوب بازی کردیم و این تیم را ۹۰ دقیقه اسیر کردیم. دلیل عصبانیت من به خاطر رفتارهای دو نفر از بازیکنان تیم‌مان بود.

سرمربی تیم فولاد گسترش در ادامه گفت: بعد از گلی که زدیم مگنو از شرایط بازی خارج شد و به سمت هواداران رفت و ادا در آورد که این رفتار او برای ما قابل قبول نیست. دومین بازیکن ما کورش ملکی بود او تا زمانی که من سرمربی این تیم هستم دیگر در این تیم نخواهد بود. از روزی که آمده دو بازی برای ما داشته که از خو د بی‌خود بوده. او در دقیقه ۴۰می‌گوید زانویم درد می‌کند می‌گویم تعویض کنم می‌گوید نه بازی می‌کنم.

وی در ادامه گفت: باز هم می‌گویم تا زمانی که من در این تیم هستم او رنگ بازی کردن این تیم را هم نخواهد دید. من او را از دسته یک آورده‌ام و حالا دام رفتارهای عجیبی از خود نشان می‌دهد. کلا دو بازی برای ما کرده است از خودش درآمده، مگنو را تنبیه خواهم کرد اما با کورش ملکی به شدت برخورد خواهیم کرد.

سرمربی تیم فولاد گسترش در ادامه گفت: ما از هر جهت مستحق کسب سه امتیاز بودیم اما آنها یک موقعیت نصفه و نیمه داشتند و توانستند گل بزنند امیدوارم تراکتورسازی در بازی پیش رو برنده باشد و به کورس مدعیان بپیوندد.

فراز کمالوند در ادامه صحبت‌های خود از حواشی هفته‌های اخیر گفت: من با شرف زندگی می‌کنم برای زن و بچه‌ام نان حلال می‌برم اما نمی‌دانم یکسری حرف‌ها را برای چه مطرح می‌کنند. هفته پیش گفتند می‌خواهد به تراکتورسازی راه دهد این هفته می‌گوید می‌خواهند به استقلال ببازد. بله شاید من درون قلبم طرفدار یک تیم هستم اما این دلیل نمی‌شود در بازی طرفدار تیم دیگری باشم.

وی در ادامه صحبت‌های خود گفت: حضور تماشاچیان تاثیر مثبتی برای ما داشت و این را باید بگویم من در ۷ تا ۸ بازی اخیر اینقدر استقلال را دست و پا بسته ندیده بودم.

کمالوند در ادامه صحبت‌های خود عنوان کرد: منصوریان رختکن را روی سرش گذاشته بود و من هم با فتاحی بحث خاصی نداشتم.

فراز کمالوند ادامه داد: ما مشکل شخصیتی داریم نه فنی، مگنو باتیستا انگار ما از رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو جلو افتاده ایم. دیگر بازیکن ما هیجان گرفته اش و کوروش دو بازی در لیگ برتر بازی کرده دست و پایش را گم کرده اگر جای رحمتی بود جواب سلام کسی را نمی‌داد. اگر توپی که ماگنو لو داد لو نمی‌رفت استقلال سه روز دیگر نمی‌توانست به ما گل بزند.

وی تاکید کرد: کورش ملکی اگر جنبه داشت چنین رفتارهایی نمی‌کرد مدام زمین می‌خورد و من به او می‌گفتم اگر نمی‌توانی بگو تا تعویضت کنم اما کورش بلند می‌شد و دوباره سه دقیقه بعد به زمین می‌افتاد مشکل امروز ما با کورش ملکی و مگنا باتیستا بود. به خاطر این دو نفر نتوانستیم  استقلال را شکست بدهیم. علی دایی بی‌خود علی دایی نشده است باید شخصیت بزرگ شدن داشت. برخی از بازیکنان ما به همین حدی که رسیده‌اند قانع هستند.

کمالوند تاکید کرد: مگنو مقصر بود زیرا تیم ما در حمله بود که توپ را لو داد وگرنه دفاع تیم ما اشتباهی نداشت ما به استقلال امتیازی ندادیم بازیکنان ما به خودشان جفا کردند. کورش ملکی روی گل مقصر بود اما هیچ تیمی حتی در آسیا نتوانسته بود استقلال را این همه تحت فشار بگذارد.

سرمربی گسترش درمورد اشتباهات تیمش در این بازی گفت: اول از همه از کورش شروع می‌کنم من اشتباه کردم مامربیان هم گاهی اشتباه می‌کنیم. کورش امروز ما را اسیر و مچل خودش کرد. حواسم اصلا به بازی نبود ۳۵ دقیقه وقت ما را کورش گرفت مدام می‌گفت می‌توانم بازی کنم دو دقیقه بعد خودش را به زمین می‌انداخت. در ضربات ایستگاهی هم در تمرینات تیم تمرین می‌کنیم. داریوش متخصص زدن ضربات ایستگاهی است اما نمی‌دانم چرا امروز اینگونه ضربات ایستگاهی زد سه چهار ضربه را خوب زد اما ۱۰ – ۱۲ ضربه  او به دهنه دروازه نرسید یا از روی دروازه به بیرون رفت.

وی درمورد اینکه خرمگاه اعلام کرده داور تیم استقلال را تحت فشار گذاشت گفت: من اصلا کاری به فوتبال آذربایجان و گسترش ندارم. استقلال و پرسپولیس هم تماشاگر را می‌خواهند، هم صدا و سیما و هم بازیکنان خوب را جذب می‌کنند و هم می‌گویند روزنامه‌ها با ما باشد و داور را هم می‌خواهند.من از شما سوال می‌کنم داور امروز چه کاری کرد. بازیکن استقلال از پشت بازیکن ما را زده نباید خطا بگیرد؟ استقلال توقع دارد داور سه پنالتی برایش بگیرد در حالی که استقلال به داخل محوطه جریمه ماهم نیامد که اتفاقی افتاده باشد آنها می‌خواهند همه چیز در اختیارشان باشد.

سرمربی گسترش درمورد اینکه خرمگاه مدعی شده که تماشاگران به استقلال توهین کرده‌اند گفت: این موارد به این دلیل مطرح می‌شود که استقلال امروز خیلی ضعیف بود و تحت تاثیر ما قرار داشت.

دیدگاه خود را به ما بگویید.