تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۴ فروردین ۹۶.::. ساعت : ۹:۱۱ ق.ظ
فاقددیدگاه

بادامکی: باشگاه با انتقال بازی‌مان به تهران مخالفت است

کاپیتان تیم فوتبال سیاه‌جامگان حسین بادامکی اظهار کرد برای بقا تلاش می‌کنند و امیدوارند بتوانند سهمیه را برای فوتبال مشهد حفظ کنند.

به گزارش چالوس ما، دیدار تیم‌های صنعت نفت آبادان و سیاه جامگان فردا (جمعه) از ساعت ۱۸ آغاز خواهد شد.

حسین بادامکی در خصوص شرایط تیمش و بازی این هفته تیمش اظهار کرد: بازی در آبادان یکی از سخت‌ترین دیدارهای لیگ است. حالا گرمای هوا در این منطقه هم اضافه شده است که کار ما را دشوارتر می‌کند. امیدوارم بتوانیم ‌در مصاف با این تیم نتیجه بگیریم زیرا برای بقا یکی از مهم‌ترین دیدارها همین دیدار با نفت آبادان است.
او در خصوص اینکه اگر صنعت نفت را شکست بدهند، این تیم یک بار دیگر به یکی از گزینه‌های سقوط به دسته پایین‌تر اضافه خواهد شد نیز واکنش نشان داد و اظهار کرد: چهار فینال سخت تا پایان لیگ داریم و متاسفانه همه چیز هم دست خودمان نیست. باید نتیجه بگیریم و منتظر باشیم رقبایی مثل صبا امتیاز از دست بدهند. در دیدار با نفت آبادان هم برای پیروزی به میدان می‌رویم. اگر پیروز شویم، فاصله سه امتیاز می‌شود و فشار تا حدودی از روی تیم برداشته می‌شود.
بادامکی با تاکید بر اینکه شرایط سختی برای بقا دارند، در ادامه عنوان کرد: با توجه به اینکه کارمان احتمالا به هفته‌های پایانی می‌کشد، بعید می‌دانم مدیران باشگاه برای بازی آخر با حضور در تهران و ورزشگاه آزادی موافقت کنند.
وی درباره عملکرد خوبش در دیدارهای اخیر سیاه‌جامگان هم گفت: خوشبختانه با توجه به تغییر پُست از هافبک دفاعی به هافبک هجومی، این روزها توانستم به دروازه رقبا نزدیک‌تر شوم و آمار بهتری داشته‌باشم.
بازیکن تیم سیاه‌جامگان درباره پیراهن شماره هشت که به کودک زلزله‌زده خراسانی اهدا کرد هم اظهار کرد: این کمترین کاری بود که می‌توانستم برای کاهش غم و اندوه کودک زلزله‌زده انجام بدهم. امیدوارم بتوانیم در حوادث غم‌انگیز کنار یکدیگر باشیم و فراموش نکنیم شاید این اتفاق روزی برای ما رقم بخورد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.