تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۹ فروردین ۹۶.::. ساعت : ۱۰:۳۷ ق.ظ
فاقددیدگاه

شاهرودی: بازیکنان باید حرمت سیدجلال را نگاه می‌داشتند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید بازیکنان این تیم باید حرمت کاپیتانشان را نگه دارند.

به گزارش چالوس ما، رضا شاهرودی، درباره دیدار فردا (چهارشنبه) پرسپولیس مقابل پدیده مشهد، اظهار کرد: پدیده از تیم‌های خوب لیگ محسوب می‌شود. من بازی این تیم مقابل تراکتورسازی را تماشا کرده‌ام. آنها واقعا عملکرد خوبی در این دیدار داشتند. به‌ هر حال پرسپولیس هم قهرمان شده است و به دنبال این است که با پیروزی برابر پدیده با اقتدار بیشتری قهرمان شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا برای بازی فردا از شما به عنوان پیشکسوت باشگاه برای حضور در ورزشگاه دعوت شده است یا خیر، گفت‌: از من دعوتی نشده است، اما من خودم می‌خواهم به ورزشگاه بیایم. بهتر بود پیشکسوتان را رسما دعوت می‌کردند و جایگاه به خصوصی را برایشان در نظر می‌گرفتند تا آنها بتوانند بدون دغدغه‌ به ورزشگاه بیایند و در جشن پرسپولیس حضور داشته باشند.

وی درباره این  که مهدی طارمی و برخی از بازیکنان در برنامه “۹۰” شوخی‌های نامناسبی با سید جلال حسینی انجام دادند هم گفت‌: من برنامه را ندیدم، اما باید این را بگویم که حرمت بزرگ تیم باید حفظ شود. زمانی که ما بازی می کردیم شاید در تمرینات و حتی سر میز ناهار با یکدیگر شوخی می کردیم، اما وقتی مقابل دوربین تلویزیونی قرار می‌گرفتیم حرمت بزرگ تیم و کاپیتان تیم را حفظ می‌کردیم. سید جلال حسینی، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس است و بازیکنان باید احترام او را نگه دارند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره بحث تمدید قرارداد برانکو هم، گفت‌: به‌ هر حال پرسپولیس با حضور این مربی قهرمان شده است و باید قراردادش تمدید شود تا موفقیت‌های دیگری برای پرسپولیس به دست بیاید.

دیدگاه خود را به ما بگویید.