تاریخ انتشار :شنبه ۲ اردیبهشت ۹۶.::. ساعت : ۳:۰۶ ب.ظ
فاقددیدگاه

سرقت خانوادگی از ۵۵ ویلا

فرمانده انتظامی استان گلستان از دستگیری اعضای یک باند سرقت خانوادگی که چهار میلیارد ریال اموال مردم را به سرقت برده بودند، خبر داد.

به گزارش چالوس ما، سردار علی اکبر جاویدان گفت: ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان گلستان با تلاش شبانه روزی خود موفق شدند اعضای یک باند سرقت که به صورت خانوادگی به ۵۵ خانه ویلایی و خانه باغ در نقاط مختلف استان دستبرد زده بودند را شناسایی و دستگیر کنند.

وی افزود: رسیدگی به موضوع سرقت ‌ها، با مراجعه حجم زیادی از مالباخته ها به پلیس آگاهی که اموال آنها به سرقت رفته بود، کلید خورد.

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: با وقوع این سرقت ها بلافاصله ماموران وارد عمل شده و با فعال سازی منابع خبری و همچنین استفاده از شگردهای خاص پلیسی و بررسی شیوه های سرقت، موفق شدند اعضای این باند را که با استفاده از یک دستگاه خودرو پراید و گشت زنی در نقاط مختلف استان سوژه های مورد نظر را انتخاب می کردند، شناسایی کنند.

جاویدان گفت: با شناسایی این باند، ماموران متوجه شدند سارقان با استفاده از یک دستگاه خودرو وانت در نیمه های شب وارد منازل شده و تاکنون به ۵۵ خانه ویلایی دستبرد زده و لوازم خانگی از قبیل یخچال، کولر، تلویزیون و دیگر اموال آنان را به سرقت برده اند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: با کسب اطلاعات به دست آمده و شناسایی کامل محل اختفاء متهمان ماموران وارد عمل شده و طی یک مرحله عملیات غافلگیرانه اعضای این باند خانوادگی سرقت را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه بیش از یک دستگاه کامیون لوازم مسروقه از متهمان کشف شده، گفت: ارزش ریالی اموال مکشوفه از متهمان بیش از چهار میلیارد ریال بر آورد شده است.

جاویدان در پایان تصریح کرد: تاکنون ۳۰ مالباخته با مراجعه به پلیس آگاهی شکایت خود را از اعضای این باند سرقت خانوادگی عنوان کرده اند

دیدگاه خود را به ما بگویید.