تاریخ انتشار :شنبه ۲ اردیبهشت ۹۶.::. ساعت : ۳:۱۱ ب.ظ
فاقددیدگاه

آقای نعمت‌زاده، در دولت بعدی خواهید ماند؟

محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت در پاسخ به این سوال که آیا در دولت بعدی روحانی اگر پیروز شود، خوهید ماند؟ گفت: من یک بار بازنشسته شدم، نمی شود تا آخر عمر کار دولتی کرد و ترجیح می‌دهم جوانتر‌ها بیایند.

به گزارش چالوس ما، محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت امروز در نشست خبری در صنعت در پاسخ به پرسش خبرنگار ما که پرسید برخی وزرای اقتصادی دولت روحانی در اظهار نظرهایی اعلام کردند که اگر آقای روحانی مجدد رئیس جمهور شود، در کابینه بعدی وی حضور نخواهد داشت، به طور مشخص آیا آقای نعمت زاده وزیر صنعت خواهند بود یا خیر؟ گفت: این مملکت برای خودمان است و باید تمام توان خود را برای کمک و پیشرفت آن انجام دهیم. بنده یک بار بازنشسته شدم و دوباره برگشت به کار داده شده‌ام. البته تا آخر عمر نیز نمی‌توانم کار دولتی انجام بدهم بالاخره باید نیروهای جوان تربیت شده و وارد بازار شوند، نمی‌شود مثل ۱۰ سال قبل کار کرد. من در این زمینه تابع تصمیم بزرگترها هستم.

نعمت زاده با اشاره به این که در همین دولت یازدهم هم با آقای روحانی شرط کرده بودم که در کابینه حضور نخواهم داشت، گفت: بالاخره تصمیم براین شد که مدیریت وزارت صنعت در اختیار بنده قرار بگیرد. بنده زمانی که در عسلویه مشغول فعالیت بودم می‌خواستم به چابهار بروم اما گفتند باید به شرکت پالایش و پخش بروید. در آن مقطع کمک‌هایی را برای جذب سرمایه گذاری در شرکت ها و پروژه‌ها انجام دادم، حتی برخی از پروژه‌ها گفتند سهم مدیریتی به بنده بدهند تا امکان تصمیم گیری فراهم شود. در حال حاضر برخی از آقایان می‌گویند من چندین شرکت دارم بیایند سندها را بدهند ما نیز خوشحال می‌شویم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.