تاریخ انتشار :شنبه ۸ مهر ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۵۴ ق.ظ
فاقددیدگاه

مدیرکل اوقاف مازندران خبر داد اقامه نماز ظهر تاسوعا و عاشورای حسینی در ۳۶۰ بقعه متبرکه مازندران

طرح بصیرت عاشورایی در 360 بقعه متبرکه و آستان مقدس امامزادگان مازندران در حال برگزاری است و عزاداران حسینی استقبال بی‌نظیری از اماکن متبرکه در این ایام آورده‌اند.

به گزارش چالوس ما،مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: نماز ظهر تاسوعا و عاشورای حسینی در ۳۶۰ بقعه متبرکه و آستان مقدس امامزادگان مازندران اقامه می‌شود.

حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، با اشاره به فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، اظهار کرد: نماز ظهر تاسوعا و عاشورای حسینی در ۳۶۰ بقعه متبرکه و آستان مقدس امامزادگان مازندران اقامه می‌شود.

وی افزود: یکی از اهداف قیام امام حسین(ع) اقامه نماز اول وقت بوده است و عزاداران حسینی باید اقامه نماز اول وقت خود را بر عزاداری مقدم بدانند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران بیان کرد: طرح بصیرت عاشورایی در ۳۶۰ بقعه متبرکه و آستان مقدس امامزادگان مازندران در حال برگزاری است و عزاداران حسینی استقبال بی‌نظیری از اماکن متبرکه در این ایام آورده‌اند.

حیدری در پایان گفت: صدها هیأت عزاداری در روز تاسوعا و عاشورای حسینی در آستان مقدس امامزادگان مازندران به عزاداری می‌پردازند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.