تاریخ انتشار :شنبه ۸ مهر ۹۶.::. ساعت : ۱۲:۰۱ ب.ظ
فاقددیدگاه

مدیرکل انتقال خون مازندران: پایگاه‌های انتقال خون مازندران در تاسوعا و عاشورا فعال هستند

مدیرکل سازمان انتقال خون مازندران گفت: تمامی پایگاه‌های انتقال خون ثابت و پایگاه‌های سیار در نظر گرفته شده در مناطق مختلف این استان، در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی فعال هستند.

به گزارش چالوس ما،اسماعیل پوریانی  اظهار کرد: پایگاه‌های انتقال خون  مازندران در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی فعال هستند.

وی بیان کرد: پایگاه ساری از ساعت ۸ تا ۱۲ روزهای تاسوعا و عاشورا فعال بوده و همچنین تیم سیار ساری نیز صبح تاسوعا در اسرم و  صبح عاشورا در سورک فعال است.

مدیرکل انتقال خون مازندران با اشاره به فعالیت کانتینر قائم‌شهر از ساعت ۸ تا ۱۲ روز عاشورا، اضافه کرد: همچنین پایگاه بابل از ساعت ۸ تا ۱۲ روزهای تاسوعا و عاشورا نیز فعال است.

این مسؤول با بیان اینکه تیم سیار بابل مستقر در میدان امام علی(ع) بابلسر است، گفت:  تیم سیار آمل روز تاسوعا، تکیه اسک و تیم سیار عاشورا، امام‌زاده ابراهیم(ع) بوده و همچنین پایگاه آمل نیز از ساعت ۸ تا ۱۲۲ روز عاشورا دایر است.

پوریانی با اعلام اینکه پایگاه انتقال خون  چالوس شب عاشورا و تاسوعا از ساعت۲۰ تا ۲۳:۳۰ دایر است، تصریح کرد: پایگاه تنکابن نیز از ساعت ۸ تا ۱۲ روزهای تاسوعا و عاشورا و  پایگاه رامسر نیز از ساعت ۸ تا ۱۲ روز عاشورا فعال است.

وی در پایان با تأکید بر اینکه افراد از مراجعه تنها در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی به پایگاه‌های انتقال خون استان پرهیز کنند، خاطرنشان کرد: اگر نذر خون دارند تا اربعین حسینی به پایگاه‌های انتقال خون مراجعه کرده و نسبت به اهدای خون اقدام کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.