تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱ آذر ۹۶.::. ساعت : ۳:۵۵ ب.ظ
فاقددیدگاه
یادداشت آقای ناصر حسین زاده

پایان داعش و نکته ها؛

پایان داعش، گویای ناکامی و ناتوانی حامیان آن مخصوصاً آمریکا، اسرائیل و عربستان سعودی در برابر جبهه مقاومت و شکست سنگین و خفت‌بار آنان در مقابل کانون این جبهه یعنی جمهوری اسلامی ایران هست. اگرچه آن‌ها دست‌بردار نیستند، کما اینکه جبهه مقاومت و ما هم از پای نخواهیم نشست.

به گزارش چالوس ما،یادداشت آقای ناصر حسین زاده با موضوع پایان داعش و نکته ها؛

۱_پایان داعش، گویای ناکامی و ناتوانی حامیان آن مخصوصاً آمریکا، اسرائیل و عربستان سعودی در برابر جبهه مقاومت و شکست سنگین و خفت‌بار آنان در مقابل کانون این جبهه یعنی جمهوری اسلامی ایران هست. اگرچه آن‌ها دست‌بردار نیستند، کما اینکه جبهه مقاومت و ما هم از پای نخواهیم نشست.
۲_پایان داعش نماد خودباوری جبهه مقاومت و نمایانگر کارآمدی رویکرد انقلابی در مقابل نظام سلطه با هر توان و قدرت نظامی، مالی، تبلیغاتی و سیاسی است.
۳_ پایان داعش به معنی نهادینه، فراگیر، یکپارچه و دولتی شدن جبهه مقاومت در سرتاسر منطقه خاورمیانه است. ژرفا و گستره این جبهه به‌قدری عظیم است که می‌تواند قدرت بزرگ و مهم روسیه را به خدمت بگیرد.
۴_ پایان داعش نشان داد که با قدرت‌های گردنه‌گیر و فاسد و گروه‌های قداره‌بند جز با زبان قدرت و اسلحه نمی‌توان و نباید سخن گفت. حمایت از مذاکره و گفتگو برای اعلام مواضع انسانی جذاب و عقلانی است ولی به‌کارگیری آن در برابر دولت‌های با لذات تروریست و تروریست پرور خام‌خیالی و ساده‌لوحی است. حمص، حلب، ادلب، رقه، دیرالزور و بوکمال تماماً باتدبیر و شهامت مجاهدان اسلحه به دست آزاد شدند.
۵_ پایان داعش نشان داد که سرمایه‌گذاری وصرف هزینه نظامی، اقتصادی و سیاسی در عراق، سوریه، لبنان و…. درواقع هزینه همان چراغی است که برای خانه واجب است. امروز خانهٔ بزرگ ما بزرگ‌تر شده است و تا مدیترانه گسترش‌یافته است.
۶_ پایان داعش مهر تائید بر سیاست و مواضع حکیمانه و واقع‌بینان رهبر انقلاب اسلامی می‌باشد که حضور مقتدرانه و پیشدستانه را در عراق و سوریه تائید و علی‌رغم برخی نامهربانی‌ها و مخالفت‌ها بر آن اصرار و تأکید ورزیدند.
۷_ امروز با پایان داعش آشکارا دست یاری و نصرت خدا را درک و معجزه قدرت الهی را به عیان می‌بینیم و قدر مدافعان حرم را بهتر و بیشتر می‌دانیم.

ناصر حسین زاده.

دیدگاه خود را به ما بگویید.