تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۸ دی ۹۶.::. ساعت : ۴:۵۶ ق.ظ
فاقددیدگاه

عرضه بنزین مخلوط با آب در جایگاه های غرب مازندران کذب است

معاون فنی و عملیاتی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس (غرب مازندران ) گفت که انتشار تصاویر مربوط به عرضه بنزین مخلوط با آب در بعضی از جایگاه های سوخت غرب استان در فضای مجازی کذب است.

به گزارش چالوس ما،طی روز گذشته در برخی کانال‌های تلگرامی، تصویری از یک بطری حاوی بنزین منتشرشده که مدعی شدند بنزین یکی از جایگاه‌های پمپ‌بنزین شهرستان عباس‌آباد با آب مخلوط شده است.
اسفندیار هندی افزود:‌ هرروز نیروهای کنترل کیفی این شرکت به‌صورت محسوس و غیر محسوس از تمامی جایگاه‌های این منطقه بازدید می‌کنند و اگر موردی از آلودگی فرآورده‌های نفتی به‌ویژه بنزین مشاهده شود، گزارش می‌کنند.
مسئول جایگاه پمپ‌بنزین سلمان شهر نیز در این خصوص گفت: توزیع بنزین مخلوط با آب در این جایگاه به‌هیچ‌وجه صحت ندارد و ضمن اینکه نیروهای کنترل کیفی شرکت فرآورده‌های نفتی چالوس به‌صورت دوره‌ای از پمپ‌بنزین‌ها بازدید می‌کنند.
حمیدرضا جعفری افزود: روز گذشته یک راننده خودرو با در دست داشتن یک بطری بنزین مخلوط با آب وارد جایگاه شد و مدعی شد که این بنزین را مکانیک از خودروی‌اش بیرون کشیده چون قبلاً از جایگاه شما بنزین زدم مشکل از پمپ‌بنزین شما است.
وی گفت: با اطمینان از بنزین جایگاه از راننده خواسته‌شده تا برای روشن شدن موضوع، بنزین جایگاه را که بدون هیچ مشکل توزیع می‌شود مشاهده کند.
بر اساس آمار رسمی هم‌اکنون روزانه مقدار یک‌میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر بنزین در ۵۴ باب جایگاه سوخت موجود در شهرستان‌های محمودآباد، نور، نوشهر، عباس‌آباد، کلاردشت، تنکابن، رامسر و چالوس عرضه می‌شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.