تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۸ دی ۹۶.::. ساعت : ۶:۴۸ ق.ظ
فاقددیدگاه

تصمیم عاقلانه جهانبخش برای آینده‌اش

ستاره تیم ملی فوتبال ایران گفت: به فکر این هستم که به لیگ جدیدی بروم.

به گزارش چالوس ما،

علیرضا جهانبخش وینگر راست تیم ملی نیم فصل اول بسیار خوب را در هلند سپری کرد تا بیش از همیشه کانون توجهات رسانه های خارجی باشد. او در نظرسنجی اخیر ۹۰ هم به عنوان بهترین لژیونر فوتبال ایران انتخاب شد. جهانبخش حالا با پیشنهاداتی هم برای جدایی روبروست. او امیدوار است سال ۲۰۱۸ هم مثل سال ۲۰۱۷ برایش سال خوبی خوبی باشد. جهانبخش در این زمینه به سوالات ما پاسخ می دهد.

سال ۲۰۱۷ که تمام شد برای تو چطور بود؟ فکر می کنیم سال بسیار خوبی بود.

اگر فینال حذفی جام هلند را فاکتور بگیریم، در کل برای من سال خوبی بود. کاش می شد در سال ۲۰۱۷ یک قهرمانی هم داشتم. خیلی تلاش کردیم فینال حذفی را فتح کنیم ولی متاسفانه نشد. این هم از بدشانسی من بود. در کل سال ۲۰۱۷ برای من یک سال فراموش نشدنی است چون توانستیم در این سال به جام جهانی برویم و انشالله من هم دومین حضورم را در جام جهانی خواهم داشت که در این سن افتخار بزرگی برایم به حساب می آید. از در سال جدید از خود توقعات بیشتری دارم.

سال ۲۰۱۸ چطور خواهد بود؟ یعنی علیرضا را در این سال در تیم جدیدی می بینیم؟

فکر می کنم که اینطور باشد. درباره سال جدید دعا می کنم نه تنها خودم که همه بازیکنان ایرانی موفق باشند. البته بزرگترین آرزوی من برای سال ۲۰۱۸ این است که تیم ملی ایران بتواند در جام جهانی به موفقیت برسد. ما در خرداد سال ۹۷ باید در جام جهانی حاضر باشیم و بازی های مهمی را مقابل مراکش، پرتغال و اسپانیا انجام دهیم. انشالله این سال برای فوتبال ما پر از موفقیت باشد و بتوانیم دل هواداران ومردم را شاد کنیم.

برای خود تو قرار است در سال ۲۰۱۸ اتفاق خوبی بیفتد؟

راستش به فکر این هستم که به لیگ جدیدی بروم. سال ۲۰۱۸ احتمالا برای من همراه با اتفاقات جدیدی خواهد بود.

مثلا به کدام لیگ؟

این را نمی دانم و باید ببینم چه اتفاقاتی در آینده رخ می دهد.

اینکه قرار است به آیندهوون بروی جدی است؟

نمی دانم. خودم خبر خاصی ندارم. آیندهوون قبلا هم پیشنهاداتی داده بود ولی من تصمیمی نگرفته ام. با آلکمار قرارداد دارم و بازیکن این باشگاه به حساب می آیم. طبیعتا آنها هستند که در این باره تصمیم می گیرند نه من.

دیدگاه خود را به ما بگویید.