تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۱ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۰۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

درباره این ۴ موضوع به شوهرتان چیزی نگویید!

آری جز راست نباید گفت؛ اما هر راست نشاید گفت:. البته دروغ گفتن حتی اگر کوچک باشه بنیان خانواده رو نابود می‌کنه...

به گزارش چالوس ما،

در زندگی زناشویی هم، مثل همه موارد دیگر، بی شک راست باید گفت و جز راست نباید گفت. این درست؛ اما هر راست را باید گفت؟ به نقل از سلامت نیوز ، بنا بر این گزارش، برخی روان شناسان معتقدند، زن باید از برخی از سخنان راست که شوهرش را آزرده خاطر می‌کند بپرهیزد. ۴ مورد از این راست‌های شوهر آزار بدین قرار است:

 

چهار حرف راستی که بهتر است به شوهرتان نگویید!

۱. فلانی که اومده بود خواستگاریم خیلی مهربون بود. هر عاقلی می‌گوید، حرف شما درست است؛ چون هر آدمی حسنی دارد؛ اما زخم این سخن در وجود شوهر شما التیام ناپذیر است.

۲. بدم میاد ازت. طبیعی است که هر رابطه‌ای پست و بلند دارد، اما وقتی حالتان بد می‌شود، جملاتی از این قبیل فقط رابطه شما را برای مدتی خراب می‌کند و دیگر هیچ.

۳. چکار داری؟ بیان گذشته، آن هم با جزئیات و موبه مو، آن هم برای آدم مو از ماست کش، کاری کشنده است؛ اما پنهان کردن گذشته و سانسور آن هم زندگی خراب کن!

۴. از اون آبجی ات متنفرم. افکار منفی خود را درباره افراد برای خود نگه دارید. بخصوص اگر این افکار درباره دوستان یا بستگان شوهرتان باشد. سودی که ندارد هیچ، زندگیتان را هم تلخ نمی‌کند. آری جز راست نباید گفت؛ اما هر راست نشاید گفت:. البته دروغ گفتن حتی اگر کوچک باشه بنیان خانواده رو نابود می‌کنه.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.