تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۱ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۱۴ ق.ظ
فاقددیدگاه

۲ رکن اصلی مقاومت و ایستادگی علیه صهیونیست‌ها

دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در دیدار با «خالد قدومی» نماینده جنبش حماس گفت:نقش حماس و گروه‌های جهادی در مبارزه علیه رژیم صهیونیستی تاریخی است.

به گزارش چالوس ما، خالد قدومی نماینده جنبش حماس با امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل در تهران امروز سهشنبه ۱۰ بهمن ماه ۹۶ دیدار کرد.

امیرعبداللهیان با اشاره به تحولات منطقه گفت: اظهارات نسنجیده ترامپ بار دیگر همه نگاه‌ها را متوجه فلسطین و قدس کرد.

دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین خاطرنشان کرد:رابطه جمهوری اسلامی ایران با فلسطین رابطه‌ای راهبردی است.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل با اشاره به نشست اخیر روسای پارلمان‌های کشور‌های اسلامی (PUIC) در تهران، نقش کشور‌های اسلامی در تحولات منطقه‌ای و بین المللی را مهم دانست و بر رویکرد مثبت پارلمان‌های شرکت کننده در کنفرانس PUIC در حمایت از همه قدس به عنوان پایتخت سرزمین تاریخی فلسطین تأکید کرد.

امیرعبداللهیان گفت: نقش حماس و گروه‌های جهادی در مبارزه علیه رژیم صهیونیستی تاریخی است.

وی افزود:حماس و جهاد اسلامی دو رکن اصلی مقاومت و ایستادگی علیه رژیم صهیونیستی به شمار می‌روند و تلاش‌ها برای عادی سازی روابط برخی کشور‌های عربی با تل آویو به جایی نمی‌رسد.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل توجه به وضعیت انسانی در غزه را موضوعی مهم و حیاتی دانست و خاطر نشان کرد: تل آویو نمی‌تواند امنیت کشور‌های اسلامی را به بازی بگیرد و امروز مقاومت در بهترین شرایط خود قرار دارد.

نماینده جنبش حماس: دولت ترامپ فقط می‌خواهد امنیت صهیونیست تأمین شود

خالد قدومی نماینده جنبش حماس در این دیدار، ضمن محکوم کردن اقدامات ترامپ گفت: دولت ترامپ می‌خواهد حقوق فلسطینی‌ها نادیده گرفته شود و امنیت صهیونیست تأمین شود.

نماینده جنبش حماس در این دیدار از حمایت‌های مؤثر جمهوری اسلامی ایران در موضوع فلسطین و قدس قدردانی کرد.

خالد قدومی با اشاره به اوضاع کنونی فلسطین، خواستار تداوم حمایت کشور‌های اسلامی از مردم فلسطین و مقاومت شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.