تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۱ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۱۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

علیپور در آستانه ثبت رکورد تاریخی برای پرسپولیس

محسن خلیلی و مهدی طارمی با ۱۸ گل در فصل های هفتم و شانزدهم لیگ برتر به آقای گلی رسیدند و اگر علیپور ۴ گل دیگر بزند این رکورد را تکرار می کند و با ۵ گل از این رکورد آقای گل های پرسپولیسی عبور می کند

به گزارش چالوس ما،در صورتی که علی علیپور عنوان آقای گلی لیگ هفدهم را کسب کند پرسپولیس برای اولین بار تنها تیم فوتبال ایران خواهد بود که سه فصل متوالی آقای گل داشته است. مهدی طارمی طی دو فصل گذشته با دو بار آقای گلی متوالی در لیگ برتر بعد از ۸ سال پرسپولیس را صاحب آقای گل کرد و پس از ۴۳ سال یک بازیکن دیگر پرسپولیس توانست دو فصل متوالی عنوان آقای گلی را کسب کند.

این اتفاق در ابتدای دهه ۵۰ رقم خورده بود و حسین کلانی دو فصل متوالی توانسته بود با پیراهن پرسپولیس عنوان آقای گلی مسابقات لیگ را کسب کند و  این اتفاق در پرسپولیس بار دیگر تکرار شد.

محسن خلیلی و مهدی طارمی با ۱۸ گل در فصل های هفتم و شانزدهم لیگ برتر به آقای گلی رسیدند و اگر علیپور ۴ گل دیگر بزند این رکورد را تکرار می کند و با ۵ گل از این رکورد آقای گل های پرسپولیسی عبور می کند.

علی علیپور

در تاریخ لیگ برتر رضا نوروزی با ۲۴ گل زده در طول یک فصل ۳۴ هفته ای رکورددار است و علیپور فعلا فاصله زیادی با شکستن این رکورد دارد.

در تاریخ ادوار لیگ ایران هم فرشاد پیوس با ۲۱ گل زده در جام آزادگان سال ۷۳ رکورددار گلزنی پرسپولیسی‌ها است و علیپور می‌تواند به این رکورد نزدیک شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.