تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۲ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۳۴ ق.ظ
فاقددیدگاه
عراقچی در چالوس:

«مرگ بر آمریکا» یک شعار راهبردی است/ دست‌بوس خانواده مدافعان حرم هستم

معاون وزیر امور خارجه گفت: امروز نیروهای مسلح کشورمان در منطقه از مردمی‌ترین، عزیزترین و قدرتمندترین نیروها به شمار می‌آیند و دست‌بوس خانواده مدافعان حرم هستم.

به گزارش چالوس ما، آیین گرامی‌داشت سی‌نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باشکوه‌تر از سال‌های قبل با حضور گسترده قشرهای مختلف مردم از زن و مرد، پیر و جوان در خیابان‌های چالوس برپا شد.

سیدعباس عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه و یکی از شخصیت‌های ثابت در مذاکرات طولانی‌مدت در رابطه با برجام سخنران این مراسم بود که با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب، مبنی بر اینکه راهپیمایی امسال در سراسر کشور به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تماشایی خواهد بود، اظهار کرد: شما مردم چالوس واقعاً به این ندای رهبر عزیزمان با جان و دل لبیک گفتید و مانند همیشه پا به عرصه گذاشته و با حضور گسترده در این آیین دینی، انقلابی و ملی عملاً تبعیت و وفاداری خود را نسبت به رهبر و مقتدای خود به منصه بروز و ظهور رساندید.

وی با اشاره اجمالی به موضوع برجام و مذاکرات طولانی‌مدت ایران با گروه ۵+۱، تصریح کرد: توافق‌نامه هسته‌ای در قالب برجام باید اجرایی شود.

معاون وزیر امور خارجه گفت: چه آمریکا باور داشته باشد و چه نخواهد و نپذیرد، امروز کشور عزیزمان ایران قدرت اول در منطقه خاورمیانه هست. شعار مرگ بر آمریکا یک شعار راهبردی است علیه سیاست‌های ظالمانه آن کشور و ما خواستار مرگ هیچ کشوری نیستیم.

عراقچی در پایان گفت: امروز نیروهای مسلح کشورمان در منطقه از مردمی‌ترین، عزیزترین و قدرتمندترین نیروها به شمار می‌آیند و دست‌بوس خانواده مدافعان حرم هستم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.