تاریخ انتشار :چهارشنبه ۹ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۹:۰۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

خبر پلیس راهور از جاده‌های بارانی ۷ استان

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: در باند جنوبی آزادراه کرج -قزوین و آزادراه تهران -کرج ترافیک نیمه سنگین است.

به گزارش چالوس ما،

سرهنگ نادر رحمانی سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اظهار کرد: بارش باران در اکثر محور‌های استان‌های گیلان، کهگیلویه و بویر احمد، خراسان شمالی، محور رامسر در استان مازندران، محور سقز-سنندج در استان کردستان، محور شیراز-کازرون در استان فارس، محور لردگان در استان چهار محال و بختیاری جریان دارد.
وی افزود: مه گرفتگی همراه با کاهش دید در محور تبریز -زنجان در استان آذربایجان شرقی، محور‌های سمیرم -یاسوج و سمیرم -شهرضا در استان اصفهان، محور اراک -توره در استان مرکزی، محور همدان -کرمانشاه گردنه اسدآباد در استان همدان، محور‌های سنندج -دیواندره، سنندج -مریوان و سنندج -دهگلان در استان کردستان، محور رودبار -منجیل در استان گیلان، محور‌های علی آباد -آزادشهر و کلاله -مراوه تپه در استان گلستان گزارش شده است، از این رو به رانندگان توصیه می‌شود در هنگام تردد از این محور‌ها با احتیاط رانندگی کنند.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا تصریح کرد: در باند جنوبی آزادراه کرج -قزوین از پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و باند جنوبی آزادراه تهران -کرج از پل فردیس تا پل کلاک و محدوده گرمدره ترافیک نیمه سنگین است.

سرهنگ رحمانی گفت:سایر محور‌های مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.