تاریخ انتشار :سه شنبه ۷ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۳:۰۳ ب.ظ
فاقددیدگاه

شفر: می‌خواهم سفیر فوتبال ایران باشم

سرمربی تیم فوتبال استقلال در دیدار مقابل وزیر ورزش و جوانان گفت: می‌خواهم سفیر فوتبال ایران باشم.

به گزارش چالوس ما،

مسعود سلطانی فر صبح امروز در دیدار با وینفرد شفر سرمربی و سید رضا افتخاری مدیرعامل استقلال که در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، با تاکید بر استعدادیابی و توسعه حرفه‌ای فوتبال عنوان کرد که تیم‌های ما در ایران باید در مسیر حرفه‌ای شدن قرار بگیرند.
وزیر ورزش و جوانان یکی از راه‌های حرفه‌ای شدن باشگاه‌های ورزشی کشورمان را توسعه تعامل و ارتباطات فنی با باشگاه‌های بزرگ دنیا دانست و اظهار داشت: ما باید ضمن جلوگیری از فعالیت‌های سلیقه ای، با پشتوانه سازی بنیان مستحکم تری برای فوتبال ایران ایجاد کنیم

وی توضیح داد: فوتبال ایران و جهان را بیش از ۴۰ سال است که دنبال می‌کنم، هر بار برای فوتبال ایران در همه سطوح اقدامات گسترده‌ای صورت گرفته است، ولی تا نقطه مطلوب هنوز فاصله داریم و تمام تلاش وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال حفط اعتبار و شان فوتبال ایران در عرصه بین المللی است.

سلطانی فر ادامه داد: در استقلال و پرسپولیس در یک سال گذشته اصلاحات ساختاری و اقدامات مناسبی برای تامین منابع انجام دادیم و امروز شاهد موفقیت این دو تیم بزرگ و مردمی هستیم.

وزیر ورزش و جوانان در پایان ضمن آروزی موفقیت برای دو تیم استقلال و پرسپولیس به ویژه در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: امیدوارم بتوانیم با کمک و همدلی، موجبات خرسندی هواداران را فراهم آوریم.

در این دیدار وینفرد شفر با تبریک سال نو به وزیر ورزش و جوانان از مردم ایران قدردانی کرد و از تهران به عنوان پایتختی زیبا نام برد که مردمان بسیار مهربان، فرهنگی و فهیم دارد.

شفر گفت:: متاسفانه در سال‌های گذشته تبلیغات منفی علیه ایران، مردم و فرهنگش باعث شده که واقعیت‌ها به جهان منکس نشود، اما من به دوستانم توصیه کرده‌ام که به ایران سفر کنند و خودشان از نزدیک شاهد زیبایی‌های این کشور و مهماندوستی مردمانش باشند.

شفر نتایج به دست آمده در استقلال را شروع کار در یک دوره جدید توصیف کرد و افزود: برای رسیدن به این مرحله، نشست‌های بسیار خوبی با هیات مدیره باشگاه داشتیم تا هماهنگی‌های لازم انجام شود تا بتوانیم این تیم را به موفقیت برسانیم.

شفر با بیان این مطلب که ۵۰ سال در فوتبال فعال است و ۳۲ سال آن را به عنوان مربی در این رشته فعالیت کرده است، گفت:: می‌خواهم سفیر فوتبال ایران باشم.

او در بخش دیگری از سخنانش به ارتباط دوستانه بازیکنان و مربیان دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اشاره کرد و افزود: فارغ از نتایج دربی‌ها، بازیکنان هر دو تیم رفتار دوستانه‌ای دارند و واقعیت این است که همه ما برای موفقیت سخت کار می‌کنیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.