تاریخ انتشار :چهارشنبه ۸ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۲:۵۶ ب.ظ
فاقددیدگاه

داریم یاد می‌گیریم بدون نیمار هم عالی بازی کنیم

سرمربی سلسائو از عملکرد تیمش برابر قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴ ابراز رضایت کرد.

به گزارش چالوس ما،

تیم ملی فوتبال برزیل شب گذشته (سه‌شنبه) در دیداری دوستانه در ورزشگاه المپیک شهر برلین موفق شد با تک‌گل دقیقه ۳۷ گابریل ژسوس با نتیجه یک بر صفر آلمان، میزبان خود را شکست دهد و به نوعی انتقام شکست ۷ بر یک خود مقابل ژرمن‌ها در جام جهانی ۲۰۱۴ را بگیرد.

تیته ۵۶ ساله ملقب به «پرفسور» پس از این بازی گفت: شما رسانه‌ها در مورد نتیجه ۷ بر یک جام جهانی ۲۰۱۴ بسیار صحبت کرده بودید، اما واقعیت این است که آن بازی تمام شد و رفت. ما اینجا عالی بازی کردیم و به پیروزی رسیدیم. ما هیچ خشم و نفرتی در این دیدار نداشتیم. با داشتن چنین احساساتی هم نمی‌تواند بازی خوبی را ارائه داد.

وی افزود: ما سعی نکردیم غرور از دست‌ رفته را بازسازی کنیم و تنها می‌خواستیم که عملکرد خوبی را از خود مقابل آلمان ارائه دهیم. نکات مثبتی از این بازی و نتیجه وجود دارد، اما  مرتکب اشتباهاتی هم شدیم و مالکیت توپ و میدان را در برخی مقاطع بازی به آلمان دادیم.

سرمربی تیم ملی برزیل در بخش پایانی صحبت‌هایش هم با اشاره به غیبت ستاره تیمش به دلیل مصدومیت یادآور شد: ما در حال یادگیری هستیم که بدون نیمار هم عالی بازی کنیم و این بخشی از نقطه قوت ما است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.