تاریخ انتشار :پنج شنبه ۹ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۴:۲۲ ب.ظ
فاقددیدگاه

راموس: هرگز نگران مرحله گروهی نیستیم

مدافع با تجربه تیم ملی فوتبال اسپانیا که قرار است مهاجمان کی‌روش را مهار کند، گفت: هرگز نگران مرحله گروهی نیستیم.

به گزارش چالوس ما،

سرخیو راموس مدافع تیم ملی فوتبال اسپانیا پس از دو بازی دوستانه تیمش برابر آلمان و آرژانتین در مصاحبه احتصاصی با ABC اسپانیا گفت: بازی های دوستانه بسیار مفیدی داشتیم، کاری با نتایج گسب شده ندارم اما مساله مهم آماده سازی تیم بود و هماهنگی به دست امده که بسیار اهمیت دارد.

راموس درباره دو رقیب اسپانیا در بازی های دوستانه و تدارکاتی گفت: مقابل آلمان طوری بازی کردیم که انگار در جام جهانی هستیم و فینال این جام را تجربه می کنیم، دو تیم با تمام قدرت بازی کردند و برای تیم ما این بازی بسیار ارزشمند و مفید بود. اکنون به یک وحدت تیمی بسیار خوب دست پیدا کرده ایم. برابر آرژانتین هم یک فرصت عالی داشتیم تا بیش از پیش یکدیگر را بشناسیم و در زمین با هم باشیم. این خیلی اهمیت دارد که یک تیم باشیم و همدیگر را به خوبی در زمین پیدا کنیم.

راموس درباره مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نیز گفت: هرگز نگران مرحله گروهی نیستیم. بازی های ساده ای در این مرحله نداریم اما موضوع این است که ما برای قهرمانی راهی مسکو می شویم و نباید استرس بازی های گروهی را داشته باشیم. اسپانیا حرفه ای است و برای هر بازی با تمام قدرت وارد میدان خواهد شد. ایران، پرتغال و یا مراکش، هیچ فرقی برای ما ندارند و ما برای کسب ۳ پیروزی در مرحله گروهی هم قسم شده ایم.

راموس که نماد ۱۵۰ بازی ملی خود را نیز در واندا متروپولیتانو دریافت کرده بود گفت: خیال خداحافظی از فوتبال ملی را ندارم و دوست دارم حتی به پس از جام جهانی هم فکر کنم، بستگی به مربی وقت تیم دارد و آمادگی من، تیم ملی جایی نیست که به خاطر احترام یک بازیکن او را دعوت کنند، کسی که در تیم ملی حضور دارد، لابد لیاقت این حضور را هم داشته است.

راموس درباره مهره های کلیدی تیم ملی گفت: به نظر من آسنسیو در صدر جدول است و ایسکو نیز از مهره های مهم تیم خواهد بود، کاری با هم باشگاهی بودن ندارم، این دو واقعا ستارگان اصلی تیم هستند و لوپتگی

دیدگاه خود را به ما بگویید.