تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۲ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۸:۱۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

واکنش آقای خاص به وضعیت اخیر پوگبا

سرمربی شیاطین سرخ نسبت به وضعیت اخیر هافبک فرانسوی خود در این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش چالوس ما،

پل پوگبا در ۱۱ بازی اخیر شیاطین سرخ در تمامی رقابت‌ها تنها در ۴ بازی در ترکیب اولیه این تیم بوده است و همین زمزمه‌هایی را در مورد سرد شدن رابطه ژوزه مورینیو با این هافبک فرانسوی را بر سر زبان‌ها انداخته است.

مورینیو در گفت‌وگو با روزنامه «یو کِی» در مواجهه با پرسشی در خصوص اینکه «چرا پوگبا اخیراً جایگاهش در ترکیب اصلی منچستریونایتد را از دست داده است؟»، گفت: از خود پوگبا بپرسید. از پل بپرسید زمانی که فرصتی به او برای بازی دست می‌دهد در موردش چه فکری دارد.

آقای خاص با اشاره به مصدومیتی که پوگبای ۲۵ ساله در ماه سپتامبر ۲۰۱۷ از ناحیه همسترینگ به آن دچار شد و به مدت دو ماه خانه‌نشین بود، تأکید کرد: مشکلی در مورد مصدومیت پوگبا وجود ندارد چون او ریکاوری خیلی خوبی داشته است. این فصل و فصل گذشته پل، مصدومیت‌های بدی داشت، اما به اعتقاد من او پس از پشت‌سر گذاشتن این آسیب‌دیدگی‌ها وضعیت (فیزیکی و جسمانی) خوبی داشته است.

سرمربی پرتغالی سرخپوشان شهر منچستر در تکمیل صحبت‌های خود یادآور شد: مصدومیت پوگبا مصدومیت جدی بود و نوع آسیب‌دیدگی وی طوری بود که بازیکنان دیگر در باشگاه‌های دیگر با تیم پزشکی دیگری به جراحی می‌انجامید. ترجیح تیم پزشکی منچستریونایتد اما این بود که پل مورد عمل جراحی قرار نگیرد و ریکاوری او خیلی خوب پیش رفت.

دیدگاه خود را به ما بگویید.