تاریخ انتشار :شنبه ۱۳ مرداد ۹۷.::. ساعت : ۱۱:۱۲ ق.ظ
فاقددیدگاه

هیچگونه کمبود و یا عدم ارائه بنزین در روز‌های اخیر در مازندران وجود نداشت

مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران گفت: هیچگونه کمبود و یا عدم ارائه بنزین در روز‌های اخیر در مازندران، وجود نداشت.

به گزارش چالوس ما،

رضا عنایتی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به شایعات کمبود بنزین در جایگاه‌های تامین سوخت استان مازندران بیان داشت: هیچگونه کمبود و یا عدم ارائه بنزین در روز‌های اخیر در مازندران، وجود نداشت.
وی ادامه داد: معمولا در فصل تابستان مسافران زیادی از سراسر کشور به استان مازندران سفر می‌کنند اما تاکنون هیچگونه مشکلی در تامین بنزین نداشته‌ایم.
مدیر کل سیاسی استانداری مازندران بیان داشت: روز چهارشنبه(دهم مرداد) وقتی مراجعه به پمپ بنزین‌ها زیاد شد، شایعه‌ای در فضای مجازی به راه انداختند که  قرار است بنزین گران شود و بر این اساس، فقط در شهر محمودآباد، به اندازه ۴ روز قبلش بنزین توزیع شد و شهر‌های مرکزی و غربی استان مازندران، بیشتر تحت تاثیر این شایعه قرار گرفتند.
عنایتی تاکید کرد: دو شرکت نفت در شهرهای ساری و چالوس وجود دارد که همزمان با پخش این شایعات به مدیران آن‌ها سپردیم که مدیریت قوی بر این موضوع اعمال کنند و آنها نیز به صورت ۴۸ ساعته در محل کار خود حضور داشتند تا روز پنجشنبه که فضای ایجاد شده که اصلا مبنای درست و حقیقی‌ هم نداشت، آرام شد.
وی با بیان اینکه متاسفانه یکسری افراد دنبال سو استفاده در این فضا بودند و جوسازی بی‌موردی را به راه انداختند، افزود: از روز چهارشنبه فضای استان مازندران را با شایعات بی‌اساس مواجه کردند و مردم در روز پنجشنبه متوجه این جوسازی های بیهوده شدند که اصلا کمبود بنزین وجود ندارد.
مدیر کل سیاسی استانداری مازندران تصریح کرد: براساس آمار، متاسفانه با پخش این شایعه، مردم بیشتر به سمت جایگاه‌های توزیع بنزین آمده و خیلی بیشتر از حد مورد نیازشان بنزین خریداری کردند. لذا پس از اظهار نظر معاون وزیر نفت مبنی براینکه تا پایان سال بنزین گران نمی شود، فضا عادی شد و ازدحام جمعیت در پمپ بنزین‌ها کم شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.