تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۲ مرداد ۹۷.::. ساعت : ۱۰:۰۰ ق.ظ
فاقددیدگاه
کانال‌های محلی و هیزمکشی آتش تفرقه

درگیری توریست عراقی با یک چالوسی؟

تعصب و تحجر کور کانال‌های محلی چالوس و منطقه خبری را دست به دست میچرخانند که از پایه و اساس نادرست است. به گفته یک شاهد عینی، روز یکشنبه ۲۱مرداد عکاس یکی از بخش‌های تفریحی شهرک توریستی نمک‌آبرود از خانواده یک توریست عراقی عکس می‌گیرد که پدر خانواده به عکاس اعتراض می‌کند، آن عکاس با شروع فحاشی اقدام به کتک زدن توریست می‌کند و دقایقی بعد متواری می‌شود.

به گزارش چالوس ما، تعصب و تحجر کور کانال‌های محلی چالوس و منطقه خبری را دست به دست میچرخانند که از پایه و اساس نادرست است.
به گفته یک شاهد عینی، روز یکشنبه ۲۱مرداد عکاس یکی از بخش‌های تفریحی شهرک توریستی نمک‌آبرود از خانواده یک توریست عراقی عکس می‌گیرد که پدر خانواده به عکاس اعتراض می‌کند، آن عکاس با شروع فحاشی اقدام به کتک زدن توریست می‌کند و دقایقی بعد متواری می‌شود.

پس از ساعتی یکی از کانال‌های منطقه واقعه را وارونه جلوه می‌دهد و می‌گوید توریست‌های عراقی گستاخ شدند به اهالی توهین می‌کنند! با استفاده از تحریک حس نژادپرستی مردم شریف منطقه دانسته یا ندانسته تخم‌لق تفرقه را بنا می‌گذارد.
در روزهایی که نخست وزیر غربگرای عراق با اقبال مردمی خوبی در انتخابات اخیر کشورش مواجه نشد موضعگیری‌های نا خوشایندی در مواجه با ایران داشت، رسانه‌های جریان اصلاح‌طلب و بیگانه سعی فراوانی در شعله‌ور کردن آتش اختلاف بین دو کشور ایران و عراق را داشتند که الحمدالله!! رسانه‌های محلی هم از این قافله عقب نماندند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.