تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۲ مرداد ۹۷.::. ساعت : ۲:۲۲ ب.ظ
فاقددیدگاه
رئیس سازمان تجهیز و نوسازی مدارس کشور در چالوس:

۳۰ درصد مدارس کشور نیازمند تخریب و بازسازی است

رئیس سازمان تجهیز و نوسازی مدارس کشور گفت: ۳۰ درصد مدارس کشور نیازمند تخریب و بازسازی است.

به گزارش چالوس ما، مهرالله رخشانی مهر در جلسه وضعیت پروژه‌ها و مدارس نیمه تمام سه شهرستان نوشهر، چالوس و کلاردشت که در سالن کنفرانس سازمان جنگل‌های چالوس برگزار شد، اظهار کرد: تا سال ۸۲ حدود ۷۰ درصد مدارس کشور تخریبی بود اما در یک دوره پنج ساله با تامین اعتبار، این ۷۰ درصد مقاوم سازی شد.

وی با اشاره به این که در حال حاضر تنها ۳۰ درصد مدارس کشور نیازمند تخریب و بازسازی است، افزود: اکنون وضعیت مدارس کشور با توجه به ظرفیتها خوب است.

رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور با تاکید بر اینکه ۳۰ درصد تخریبی بودن مدارس بدون این که نگاهی به احیاء و بازسازی داشته باشیم پذیرفتنی نیست، گفت: در نظام جمهوری اسلامی خدمات خوبی در خصوص مدارس ارائه شده است و این که گفته شود کاری صورت نگرفته، بیانصافی است.

رخشانی مهر از تصویب سه میلیارد دلار از سوی نمایندگان مجلس و دولت برای تخریب و بازسازی مدارس کشور خبر داد و خاطرنشان کرد: در صورت تحقق این اعتبار، همه مدارس تخریبی بازسازی می شود.

وی با بیان این که تا پایان سال تحصیلی ۹۷ _۹۸ همه مدارس خشتی گلی کشور جمع آوری می شود، تاکید کرد: اولویت سازمان نوسازی بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است و تا اتمام این پروژه‌ها به سراغ طرح‌های جدید

منبع: ایسنا

دیدگاه خود را به ما بگویید.