تاریخ انتشار :چهارشنبه ۷ شهریور ۹۷.::. ساعت : ۸:۰۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

ترافیک سنگین در جاده‌های شمالی/ چالوس یکطرفه می‌شود

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک در جاده‌های شمالی خبر داد و از رانندگان خواست تا زمان سفر خود را در روزهای پیش‌ِرو مدیریت کنند.

به گزارش چالوس ما، سرهنگ رحمانی

آخرین وضعیت ترافیکی جاده ها و محورهای مواصلاتی کشور اظهار کرد: در حال حاضر بر اساس گزارش های همکارانمان از سراسر کشور و تصاویر دوربین های نظارتی پلیس، شاهد ترافیک در برخی محورهای شمالی کشور هستیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد: بر اساس این گزارش ها ترافیک در مسیر جنوب به شمال کرج چالوس از ابتدای این مسیر تا کیلومتر ۴ و تا محدوده آدران، سنگین گزارش شده و ترافیک عبوری در طول این محور به صورت نیمه سنگین در جریان است.

وی اضافه کرد: در محور هراز نیز ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال این محور در محدوده آب اسک تا گزنک به صورت سنگین بوده و در طول مسیر نیز ترافیک عبوری به صورت نیمه سنگین گزارش شده است.

رحمانی با بیان اینکه ترافیک خودروها در محور جنوب به شمال قزوین رشت در محدوده منجیل و رودبار نیمه سنگین است گفت: علاوه بر این موارد در محور تهران قم نیز ترافیک عبوری به صورت پرحجم گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا خاطرنشان کرد: همچنین در محور قزوین کرج در محدوده مهرویلا تا پل فردیس و در ادامه در محور کرج تهران از پل فردیس تا گرم دره، شاهد ترافیک سنگین خودروها هستیم.

وی در ادامه با توجه به تعطیلات پیش ِرو و افزایش ترافیک در جاده های کشور به رانندگان توصیه کرد که حتماً پیش از آغاز سفر و ورود به جاده ها و محورهای مواصلاتی خارج از شهرها، حتماً با شماره ۱۲۰ تماس گرفته و از آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی مطلع شوند.

رحمانی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در چند روز آینده و هفته های پایانی تابستانی، احتمال افزایش ترددهای جاده ای و اوج گیری سفرهای تابستانی وجود دارد، پلیس تمهیدات ترافیکی لازم را در نظر گرفته ولی علی رغم تمام این تمهیدات لازم است تا مسافران نیز با برنامه ریزی دقیق و مدیریت زمان سفر، در بهترین شرایط ترافیکی عازم سفر شوند.

به گفته رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ساعت ۱۲ امروز تردد در مسیر شمال به جنوب جاده چالوس از مرزن آباد به سمت میدان امیرکبیر کرج ممنوع خواهد شد و از عصر امروز تردد در این مسیر به صورت یکطرفه انجام می شود.

منبع: تسنیم

دیدگاه خود را به ما بگویید.