تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۰ شهریور ۹۷.::. ساعت : ۶:۵۵ ق.ظ
فاقددیدگاه
فرمانده سپاه چالوس خبرداد:

رزمایش اقتداری ۲۴ ساعته سپاه در ۲۳ شهریور

سرهنگ جابر عسکری، فرماده سپاه شهرستان چالوس از برگزاری رزمایش اقتدار 24 ساعته سپاه این شهرستان در 23 شهریور خبرداد.

به گزارش چالوس ما، سرهنگ جابر عسکری، فرمانده سپاه شهرستان چالوس از برگزاری رزمایش امنیتی-اقتداری ۲۴ ساعته سپاه این شهرستان در ۲۳ شهریور خبرداد.

این رزمایش با حضور گسترده بسیجیان شهرستان چالوس از صبح ۲۳ شهریور شروع و در صبح ۲۴ شهریور به پایان می‌رسد.

در این رزمایش ضمن نشان دادن قدرت و اقتدار نیروی مردمی بسیج، برنامه‌های فرهنگی برای بسیجیان درنظر گرفته شده است.

سرهنگ عسکری در ادامه این نشست افزود: این رزمایش با حضور بیش از ۵۰۰ نیرو از دو گردان انجام خواهد پذیرفت.

عسکری با اعلام اینکه رزمایش سال گذشته چالوس موفق به کسب رتبه نخست در استان گردید؛ افزود: با آغاز این رزمایش، قرارگاه محرومیت زدایی نیز که از مدت ها پیش فعالیت خود را آغاز نموده است، به این مجموعه خواهد پیوست و طی ۲۴ساعت، علاوه بر اقدامات فرهنگی و آموزشی، به ارایه خدمات به برخی از خانواده های کم بضاعت و بی بضاعت نیز خواهیم پرداخت.

وی اظهار کرد: در برنامه های محرومیت زدایی که با مشارکت سپاه ناحیه، کمیته امداد و خیرین در حال انجام است، ساخت و بازسازی واحدهای مسکونی جهت محرومین، ارایه خدمات ویژه و توزیع سبد کالا و سبد لوازم التحرير به خانواده های بی بضاعت و کم بضاعت، بهسازی مدارس و… را شامل می گردد.

سرهنگ عسکری یادآور گردید: حضور بسیج مردمی در قالب جهاد سازندگی و با هدف ارایه خدمات به آحاد جامعه و حتی حضور موثر در مواقع دفاع از مرز و بوم کشور، از بدو انقلاب کلید خورده است و امروز با استقبال بیشتر مردمی به ارایه خدمات به اقشار آسیب پذیر و نیازمند جامعه مشغول می باشد.

وی خبر داد: در روز شنبه آتی، چالوس شاهد رژه خودرویی و موتوری با همراهی گردان های رزمی سپاه خواهد بود. وی از رژه ی امدادی پلیس، ۱۱۵، آتش‌نشانی و… طی روز ۳۱ شهریور در چالوس خبر داد.

وی در خاتمه با اعلام شماره ۱۱۴، آمادگی بسیج و سپاه منطقه را در برخورد با متخلفین اقتصادی اعلام داشت.

خاطرنشان میگردد در این نشست خبری که با حضور اصحاب بسیج رسانه چالوس برگزار گردید، سروان صلاحی مسئول فرهنگی سپاه و محمد رضوی نیا مدیر بسیج سازندگی سپاه چالوس نیز به ارایه برخی از اقدامات سپاه ناحیه چالوس در امر خدمات رسانی به آحاد جامعه پرداختند.

پایان بخش این نشست خبری، با تجلیل از اصحاب بسیج رسانه شهرستان چالوس توسط علی درخشیده مسئول بسیج رسانه این شهرستان پی گرفته شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.